• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček 100 Kč/noc malá rasa, 200 Kč/noc větší rasa.

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax *** se nachází v klidné lokalitě Znojma a nabízí tak příjemný odpočinek v této vinařské oblasti. Díky tomu, že hotel leží kousek od hranic, si můžete užít spoustu zajímavostí na rakouské straně. Zajeďte si například do termálních lázní!

Hotel Bax disponuje moderně vybavenými nekuřáckými pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. V místní restauraci si kromě kvalitního jídla užijete i sklenku dobrého vína.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Karel R.)

Nebyl slibovaný přivítací drink, průvodce po cyklostezkách, jídlo ohřáté v mikrovlnce.

Standard (Barbora S.)

No kde začít. První dojem z exteriéru hotelu nebyl vůbec příjemný. Celá zeď porostlá břečťanem a cedule hotelu vypadala, jak kdyby tam stále od nepaměti. Po vstupu dovnitř jsme volali na telefonní číslo, které bylo napsané na recepci a přišla za námi paní, která nás ubytovala. Dostali jsme jen strohé informace a pokud bychom se na zbytek nezeptali, tak nic nevíme. Dostali jsme klíče k pokoji číslo pět, který se nacházel v prvním patře. Když jsme viděli chodbu, která vedla k pokojům, tak jsme zůstaly zlehka v šoku. Na podlaze koberec, který byl dost starý a neskutečně flekatý. Po vstupu do pokoje nás čekala předsíň se vstupem do pokoje a koupelny. Koupelna byla docela čistá. No a v pokoji nás čekala postel s prostěradlem, které vypadalo vyprané, ale bylo děravé a na několika místech i špinavé. Pokoj v barvě fialové by nebyla žádná hrůza, ale fleky co byly na stěnách (raději nechci vědět od čeho) nebyly zrovna moc příjemné. Největší překvapení nás čekalo večer po desáté hodině, kdy se nám do pokoje snažil někdo dostat pomocí druhého klíče. Po otevření dveří s otázkou "co se děje" se dva muži cizí národnosti dožadovali ubytování v našem pokoji. Dokonce měli klíče od našeho pokoje. Odkázali jsme je ať si jdou zavolat na číslo co je na recepci. Druhý den ráno jsme čekali, nějakou reakci k situaci co nastala, která přišla, až po mém dotazu co to mělo být? Paní se nám omlouvala, že došlo k omylu a dotyční už tu nemají co dělat, měli ubytování jen do pátku. Paní nám řekla, že sama neví co má dělat, že nemá klíče od těch pánů. Což se nám nelíbilo, protože jsme měli v plánu nechat si věci na pokoji a jít na celý den z hotelu. Abych se dál nerozepisovala, tak to shrnu. Ubytování v bývalém "nočním klubu", do kterého majitel neinvestoval snad ani korunu je katastrofa. O drink na uvítání jsme si museli říci, jinak jsme ho ani nedostaly. Jídlo a obsluha v jídelně nebyla nejhorší.

Standard (Lada S.)

Netušil jsem že budu ubytován v bývalém bordelu. Obsluha byla vstřícná, jídlo dobré, podkrovní pokoj bez ventilátoru - hrozné vedro, hlučno ze zahradního sezení. Restaurace se zavírá ihned po večeřích. Na závěr dostanete láhev vína - ve vinařském městě Znojmo, které pochází z Maďarska a je jedním nejlevnějším na trhu. Vím že se sem rozhodně nevrátím.