• Domácí mazlíček za příplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax *** se nachází v klidné lokalitě Znojma a nabízí tak příjemný odpočinek v této vinařské oblasti. Díky tomu, že hotel leží kousek od hranic, si můžete užít spoustu zajímavostí na rakouské straně. Zajeďte si například do termálních lázní!

Hotel Bax disponuje moderně vybavenými pokoji Deluxe, které nedávno prošly rekonstrukcí a mají vlastní sociální zařízení a TV/SAT. V místní restauraci si kromě kvalitního jídla užijete i sklenku dobrého vína.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaromír Z.)

Ubytování v příjemném prostředí. Pokoje byly čisté a obsluha příjemná. Nicméně vázla komunikace se zákazníkem. Přijeli jsme 30.12.2019, následující den jsme si řekli že využijeme slibovaný voucher do Aqualandu Moravia, od paní jsme se však dozvěděli že zmíněný voucher platil pouze do 30.12.,což nebylo na poukazu od Travelkingu zmíňeno.

Standard (Jiří T.)

Strava: dobrá. Ubytování: hrozné. Na pokoji silný zápach z kanalizace. První noc se nedalo spát. Druhý den neutralizace zápachu roztokem sava. Opět silný zápach sava. Konstatování personálu: S tím se nadá nic dělat. Tento hotel již nikdy více.

Dobré (Jan L.)

Chybělo nám hodně věcí, objekt neodpovídá označení hotel. Na pokoji je pouze postel a skříň a jedna židle, nešlo si večer sednout ve dvou ke stolu. Restaurace funguje pouze v době snídaně a večeře. O vše se stará pouze jeden zaměstnanec, od úklidu přes vydávání jídla. Obsluha nám nabídla vše, co bylo na kuponu uvedeno. Strava a personál hotelu byli OK.