• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za příplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax *** se nachází v klidné lokalitě Znojma a nabízí tak příjemný odpočinek v této vinařské oblasti. Díky tomu, že hotel leží kousek od hranic, si můžete užít spoustu zajímavostí na rakouské straně. Zajeďte si například do termálních lázní!

Hotel Bax disponuje moderně vybavenými pokoji Deluxe, které nedávno prošly rekonstrukcí a mají vlastní sociální zařízení a TV/SAT. V místní restauraci si kromě kvalitního jídla užijete i sklenku dobrého vína.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivana D.)

Dovolenou jsem koupila rodičům k 50 výročí svatby. Na poslední chvíli jsem požádala personál o slavnostní úpravu stolu. Velmi ochotně stůl slavnostně připravili s kytkami a svíčkami. Rodiče byli neskutečně nadšení ubytováním, pohoštěním, přípravou a především ochotou personálu, který se jim velmi ochotně věnoval. Moc děkujeme.

Skvělé (Pavel H.)

Vůbec se mi nelíbilo. neodpovídal popisu. Ano pokoj byl ucházející, snídaně průměr, večeře katastrofa, jedna snaživá paní, ale to nepovažuji za dostatečný personál v hotelu, aby tento rádoby hotel nenavštěvovali.

Skvělé (Iveta D.)

Ubytování bylo příjemné, pokoje nové a čisté, dobře vybavené. Jídlo bylo dobré a bylo ho dost, kvalita byla v této cenové relaci dostatečná. Jen mi chybělo na snídani celozrnné pečivo a vločky, ale to je detail. Personál byl velmi ochotný. Znojmo a jeho okolí je moc hezké.