• Domácí mazlíček za příplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax *** se nachází v klidné lokalitě Znojma a nabízí tak příjemný odpočinek v této vinařské oblasti. Díky tomu, že hotel leží kousek od hranic, si můžete užít spoustu zajímavostí na rakouské straně. Zajeďte si například do termálních lázní!

Hotel Bax disponuje moderně vybavenými pokoji Deluxe, které nedávno prošly rekonstrukcí a mají vlastní sociální zařízení a TV/SAT. V místní restauraci si kromě kvalitního jídla užijete i sklenku dobrého vína.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaromír Z.)

Ubytování v příjemném prostředí. Pokoje byly čisté a obsluha příjemná. Nicméně vázla komunikace se zákazníkem. Přijeli jsme 30.12.2019, následující den jsme si řekli že využijeme slibovaný voucher do Aqualandu Moravia, od paní jsme se však dozvěděli že zmíněný voucher platil pouze do 30.12.,což nebylo na poukazu od Travelkingu zmíňeno.

Vynikající (Veronika D.)

Pobyt byl plný dojmů, byli jsme zde na vánoční svátky. Personál vynikající, jídla velmi mnoho, pokoje čisté, uklizené, nálada skvělá. Jen se mi vůbec nelíbilo, že jedna žena dělá vše úplně sama, vaří, uklízí, je na recepci a večer s hosty. Prosím aby se majitelé zamysleli!!!!! Veronika Dostálová

Skvělé (Marcela G.)

Hotel Bax je v celkové rekonstrukci, pokoje jsou již opravené, ale interier - jídelna a společné prostory staré, ošuntělé. Jídlo jak v závodní jídelně, nic moc. Obsluha - 1 se snažila, ale celkový dojem hrůza.