• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za příplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax *** se nachází v klidné lokalitě Znojma a nabízí tak příjemný odpočinek v této vinařské oblasti. Díky tomu, že hotel leží kousek od hranic, si můžete užít spoustu zajímavostí na rakouské straně. Zajeďte si například do termálních lázní!

Hotel Bax disponuje moderně vybavenými pokoji Deluxe, které nedávno prošly rekonstrukcí a mají vlastní sociální zařízení a TV/SAT. V místní restauraci si kromě kvalitního jídla užijete i sklenku dobrého vína.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela R.)

Vše bylo skvělé, personál hotelu příjemný a ochotný, jídla tolik, že se to nedalo ani sníst, pokoj byl po rekonstrukci.

Skvělé (Eva J.)

Hotel odpovídá popisu, všude čisto, velká pohodlná postel, dojem trošku kazí práce, které probíhají ve dvoře ale i tak nám bylo ochotně přichystáno posezení. Bohužel vím, že jinak to nejde a pokud chceme, aby se hotel zkvalitňoval, musíme s tím počítat. Dostali jsme vše, co bylo na voucheru uvedeno. Velmi milý a ochotný personál, starají se o celý hotel a ještě stihnou připojit úsměv. Překvapilo nás, jak svou práci zvládají s přehledem. Škoda, že se nemohou více věnovat hostům, vzhledem ke své vytíženosti. Majitelé si musí těchto zaměstnanců v dnešní době vážit a doufáme, že jsou i dle své kreativitě a vytíženosti finančně ohodnoceni. V dnešní době je opravdu zázrak najít takový personál, na který se můžete spolehnout, že hotel bude šlapat na 100% :).

Standard (Hana L.)

Už vstup do “hotelu” nás měl varovat, dveře jako do vězení . Interiér společenské části tmavý, nevkusný, prostě bývalý bordel, jen ty barevné reflektory nám nerozsvítili. Pokoje čisté, zrenovované ale malé, pouze pro dvě osoby, přistýlka byla už navíc, takže jsme přes sebe padali. Jeden malinkatý odpadkový koš v koupelně, běžné denní odpadky jsme si odnášeli s sebou na výlety. Nikde není možnost se posadit venku, na čerstvém vzduchu, nafocené venkovní posezení před hotelem jednoduše chybí. Zato tam parkující auta. Zdarma parkování je 6 parkovacích míst na 12 pokojů a 2 apartmány (absolutně nedostatečné , po 18.hodině nezaparkujete a jezdíte dokola a hledáte místo). Wi-Fi fungovala pouze v hale, na pokoji ani náhodou. Welcome drink byly 2 dcl vína, nijak kvalitního, když je to ve Znojmě, takže ta láhev kvalitního vína jako dárek - levné maďarské víno. Na snídaně to nejlevnější, co existuje, denně stejné, žádné ovoce, jogurt jsme si nabírali z pul kilových kelímků, překapaná káva byla nevalné chuti, džusový nápoj (ne džus) ještě napůl ředěn. Večeře byly dovážené z restaurace, polévka vždy přesolená, nevhodná pro děti. Pokud byla omáčka, byla bez chuti, jedno jestli uho nebo bílá (myšleno sýrová). Sleva do termálů se absolutně nevyplatí, protože si musíte zakoupit vstupenky se slevou ze základní ceny už v hotelu, kdežto na místě zajistíte pro skupinu mnohem výhodnější cenu, takže další vějička. A pro další zákazníky - na hotelu rekonstruují střechu, takže se připravte na celodenní bouchání, řezání a vrtání..... prostě idyla! Za nás nedoporučuji!!!