Recenze a hodnocení: Panzió Amstel *** (Györ)

4,5/5
(Celkem 410 hodnocení)Skvělé
Győr, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,5/5

Personál

5

Interiér hotelu

4,6

Lokalita hotelu

4,8

Strava

4,9

Služby hotelu

4,2
5/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2023
Vše odpovídalo nabídce, personál velice ochotný, vstřícný, čisto, pokoj jsme měli invalidní, takže prostorný, super. Polopenze neměla chybu.
5/5  
(Jiri K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2023
Hotel jako vždy 100procent akorát lázně apsolutni nespokojenost je to na dlouhé hodnocení
5/5  
(Olga L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2023
Dobrý den, pobyt se nám velmi líbil. Poloha hotelu je s ohledem na místní lázně výborná (snad je již brzy otevřou, další termály v dosahu). Procházka do historického města v jarním období příjemná. Město je moc hezké a upravené. Služby v hotelu výborné, strava vynikajicí. Bylo o nás velmi dobře postaráno, všem děkujeme.
4/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 12. 2022
Hotel hezký, čistý. Pokoje menší, ale dostačující. Večeře výborné a hodně velké porce. Sauna nebyla v provozu. Vadila mi vlažná voda ve sprše.
3/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 12. 2022
Hotel hezký, čistý. Pokoje menší, ale dostačující. Večeře výborné a hodně velké porce. Sauna nebyla v provozu. Vadila mi vlažná voda ve sprše.
4/5  
(Pavel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2022
Hotel pěkný, strava výborná, personál ochotný, ale zavřená sauna
5/5  
(Vojtěch K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2022
Prostředí supr, strava výborná
5/5  
(Libuše Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
Všechno co bylo na kupónu jsme dostali. Personál byl úžasný, ochotný a příjemný. Velmi doporučuji, úžasné.
5/5  
(Lucie S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2020
Hotel moc hezký a moderně zařízený přímo u řeky. Kousek od centra a večeře byly skvělé. V rámci balíčku jsme měli polopenzi - snídaně byly horší. Vstup do termálů všem doporučuji - je to spíše bazén, než termály. :)
5/5  
(Kamila V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2020
Velká spokojenost.
5/5  
(Alexander A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2020
Vše bylo na 120 % max. spokojenost. Mily a ochotný personál. Všem doporučuji. Jídlo úžasné, opravdu velké porce. Hotel je situován u řeky, krásný výhled, blízko k lázním Raba Quelle.
5/5  
(Lumír Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2020
S pobytem v hotelu Amstel jsme velice spokojeni. Vše co bylo uvedeno v kupónu bylo splněno. Personál úžasný, dokonce servis restaurace hovořil slovensky, takže paráda.
4/5  
(Jana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2020
Hotel pěkný, místo taky. Sauna nám nebyla nabídnuta. Přistýlky pro děti nemají.
5/5  
(Vladimir Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 3. 2020
Jsme tam velmi spokojeni, personál je v pohodě.
5/5  
(Monika N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2020
Krásné prostředí hotelu. Celý pobyt odpovídal popisu. Velice dobrá strava. Milý personál.
5/5  
(Ruth H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2020
Byli jsme spokojeni
4/5  
(Karel C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2020
Nejprve bych začal tím, že jsme skutečně obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Jak uvítací drink, tak jeden vstup do lázní zdarma a využili jsme i malou finskou saunu. Ochlazení bylo jen sprchou, bazének byl vypuštěný. Snídaně byly bohaté a každý si mohl vzít podle potřeby. Ochotný personál vše průběžně doplnil. Večeře nebyly zrovna bohaté, spíše menší porce, ale stačily nám. Hotel na nás zapůsobil spíše minimalisticky - malé těsné pokoje, menší koupelnička, umyvadýlko, malý sprchový boxík, jak na pokoji, tak i v sauně. Co bychom chtěli doporučit je procházka nočním městem. Je to romantické a inspirativní.
5/5  
(petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2020
Pobyt jsme si velice užili. Strava byla luxusní a personál velice ochotný. Pokoje jsou menší,ale velice čisté a útulné. Jediné co jsme nevyužili, byla sauna, protože termály úplně stačily. Mohu vřele doporučit.
4/5  
(Alik B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 2. 2020
Pobyt byl v pořádku. Pokoje pěkné, upravené. Personál příjemný, usměvavý. Večeři jsme si moc vychutnali. Vše podle kupónu jak bylo uvedeno. Kousek od termálů. Spokojenost.
5/5  
(Pavel Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2020
Velice se nám tu líbilo. Kdyby byla další možnost, tak bychom jiné ubytování určitě nehledali. Všechno bylo přesně jak na kupónu nebo ještě lepší. Jídlo bylo přímo skvělé. Personál hotelu je milý a velmi vstřícný, v hotelové restauraci dokonce zábavný. Nechtělo se nám zpět domů. Nejsem zaujatý, prostě to tak bylo.
5/5  
(Jaroslava F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 2. 2020
Pobyt odpovídal popisu. V hotelu se nám líbí, zvláště teď po celkové rekonstrukci. Jsme v tomto hotelu již po několikáté a vždy spokojeni. Personál je milý a ochotný. Strava nám vyhovuje co se týká množství, ale také do rozmanitosti. Je zajímavé, že při změně kuchaře, během týdenního pobytu, je stejné jídlo trochu jiné. Většinou díky použitému koření. Dále oceňuji jídelní lístek v češtině.
5/5  
(Antonín P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 1. 2020
Spokojeni již po několikáté.Bez připomínek.
4/5  
(Mirka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 12. 2019
Spokojeni
5/5  
(Alena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 12. 2019
Byla jsem velmi spokojena, hotel je moc hezký, příjemné prostředí, blízko lázní i do centra. Jídlo výborné, obsluha velice vstřícná.
5/5  
(Jaroslava F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2019
Hotel je po rekonstrukci, která se dle mého povedla. Personál milý a ochotný. Vyhovuje nám, že jídelníček je přeložen do češtiny. Určitě tento hotel opět navštívíme.
4/5  
(Kristýna O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 11. 2019
Jezdíme zde pravidelně a jsme spokojeni.
5/5  
(Jan B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 11. 2019
Hotel je opraven a osazen novým nábytkem. Celé prostředí hotelu je perfektně opraveno. Poskytuje veškerý komfort. Až na ten drink na uvítanou, nic nebylo. A když jsem se o něj přihlásil, tak jsem si připadal, že si u personálu - toho číšníka dělám asi srandu.Tak to se mi opravdu nelíbilo. A nějaké to pití po večeři, o tom jsme si mohli nechat jen zdát. Ochota číšníka vůbec žádná.
4/5  
(Jiri K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 11. 2019
V hotelu bylo vše dle nabídky, pouze na uvítací drink poněkud zapomněli ale to nebyla žádná katastrofa. Měli by zapracovat na síle připojení k internetu, rychlost a odezva 0.01 megabit často vypadává, možná na jiném pokoji to bylo lepší. Personál vynikající.
5/5  
(Eva B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2019
Hotel odpovídal popisu, pokoj byl útulný, čistý. Personál velice milý a strava vynikající.
3/5  
(Pavlína B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2019
V našem termínu pobytu měli v hotelu dvě svatby, takže personál se permanentně věnoval stálým přípravám, byl velice neosobní. Nespokojenost také byla, co se týče stravy, jelikož nebyla pestrá, na večeři bych očekávala lepší druhý chod, než špagety s hřibami, na druhou večeři jsme dostali kuřecí závitky s hranolky a maso bylo ještě v syrovém stavu. Omluvu jsme nedostali žádnou, ani náhradní večeři. Wellnes byl super, ten jsme si užili. Město je nádherné na procházky, nákupy i pro noční život.
5/5  
(Michal P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2019
Prostředí krásné, všude čisto, hotel po rekonstrukci, v termalech i na hotelu spousta věcí v češtině nebo slovenštině takže paráda.
4/5  
(Václav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2019
Pobyt se nám velmi líbil. Nově zrekonstruované pokoje s klimatizací. Hotel se nachází blízko centra což je úplně super. Uklízet pokoje chodili každé ráno, takže prostředí hodnotíme kladně i recepční byl super. Poradil kam na výlet, když jsme se ho zeptali. Co bych zlepšila....ometla bych pavučiny a pavouky bylo jich tam teda fakt hodně. Na kuponu bylo welcome drink který jsme nedostali. Wellness byl skvělý ale dopsala bych tam, že si mají vzít nějaké přezůvky k vodě... jak člověk chodí od bazénu k bazénu dost to tam klouže. Strava: Bylo to všechno moc dobré, ale nemusím každý den na večeři smažené i když je tam výběr ze dvou jídel v každém bylo něco smaženého až teda na první večer tam jsme měli těstoviny, takže omezit smažená jídla.
4/5  
(Jaroslav Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2019
V hotelu se nám líbilo, obdrželi jsme vše, personál skvělý.
5/5  
(Ivana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2019
Velice příjemný pobyt, hotel čistý a dobře vybavený. Personál velice vstřícný. Jediné co nefungovalo byla sauna v hotelu.
4/5  
(Jiří J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2019
Dal bych klidně 5 hvězdiček ale byla tam jednu noc svatba a hlučná hudba končila až po 3tí hodině ranní.
3/5  
(Michaela D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2019
Hotel jsem vybírala, protože tam bylo uvedeno, že se jedná o rodinný hotel. Hahaha. Už po objednání jsem obdržela informaci, že hotel nedisponuje přistýlkami, že s námi děti mají spát v jedné posteli. Tak jsem si cestovní postýlku i přistýlku vezla z domova. Nakonec tam postýlka pro malého byla, ale toho místa tam opravdu moc nebylo. Na fotkách určitě pokoj vypadal větší. Strava nebyla špatná, ale neodpovídala jídelníčku, který jsme si předem museli vybrat. A do třetice, i když 24 hodin nevisíme na internetu, tak byl opravdu problém se z pokoje připojit. Musela jsem sejít vždy dolů na terasu, jinde to bohužel nešlo. Naopak co musím pochválit, byla milá a ochotná obsluha. Prostředí hotelu také neodpovídalo moc popisu, rozlehlou zahradu si představuji jinak. Takže pro dva ano, s dětmi ne!
4/5  
(Robert S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2019
Spokojen
3/5  
(PETR S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2019
Spokojeni, jídlo bylo výborné, vstřícný a ochotný personál, doporučuji.
5/5  
(Marek V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2019
Naprosta spokojenost.
5/5  
(Tatarova D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2019
Vše v naprostém pořádku. Doporučuji. Jídlo skvělé, obsluha. Super lázně. Hezké město.
5/5  
(Jitka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2019
Prostředí hotelu bylo příjemné, útulně zařízené pokoje, personál byl velmi vstřícný a milý.
5/5  
(Kateřina M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 3. 2019
Velice se nám pobyt líbil, fotografie v nabídce jsou starší, aktuálně celý hotel rekonstruují, krásné pokoje i společné prostory, bydleli jsme v téměř novém, všude čisto, personál ochotný - komunikace pouze anglicky, ale to nám nedělalo problém.
5/5  
(Hana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 3. 2019
Velmi příjemný hotel. Vše splněno a dodáno tak, jak bylo objednáno.
5/5  
(Eva D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 3. 2019
Vše bez chyby, hotel prochází rekonstrukcí, mezi podzimním a jarním pobytem zcela nové pokoje, vlídný pohodový personál, naprostá spokojenost, doporučuji!
5/5  
(Jozef M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 3. 2019
Personál příjemný vše OK.
5/5  
(Hana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2019
Prostředí hotelu je hezké, zmodernizované a personál příjemný. Jezdíme do tohoto hotelu každý rok a vždy jsme spokojeni. Určitě jsme jej nenavštívili naposled.
4/5  
(Jaroslav O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 1. 2019
Hotel, jídlo, ubytování super, příjemný personál, mohu doporučit.
4/5  
(Katerina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 12. 2018
Výborné večeře, milý personál, kousek od lázní, starší vybavení hotelu ale čisto, snídaně průměrné.
3/5  
(Miloš J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 12. 2018
První jídlo bylo v hotelové restauraci. Další 3 jídla proběhla v prostorách podobných sklepu. Objednali jsme si jídlo výběrem z menu. Předloženo nám však bylo něco jiného, než co jsme si objednali.
5/5  
(Stanislava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2018
Vše bez problémů odpovídá popisu, hotel Amstel nezklame, už jsme byli několikrát.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel Amstel leží v klidné části Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálem, mají zde vynikající kuchyni a ten pocit, když jsem si vychutnával pivo na slunečné terase na břehu Dunaje, tak ten byl k nezaplacení.”

Peter Kóša - Spolumajitel Travelkingu
Osobně ověřeno v: Červnu 2017

Právě v prodeji pro Panzió Amstel ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet