• Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Nechte se hýčkat v hotelu

Hotel Ferienhotel Marketsbach *** nabízí klidné prostředí německé části Krušných hor. Ubytováni budete v útulných pokojích s kabelovou televizí, minibarem a vlastní koupelnou.

Jistě vás potěší také bohatá a chutná polopenze. Hotel servíruje místní speciality v kombinaci s mezinárodní kuchyní. Hotel myslí i na vaše děti - mají si kde hrát, zatímco vy si můžete vychutnávat nápoje v místním baru.

V rámci balíčku využijte také neomezený vstup do sauny a bazénu, kde si skvěle odpočinete. Navíc si vyzkoušejte bowlingovou dráhu.

Relaxace uprostřed přírody 10 km od českých hranic

Hledáte odpočinek v klidném prostředí? Ferienhotel Marketsbach *** vám přináší pobyt uprostřed přírodního parku Erzgebirge Vogtland na místě, odkud je to všude kousek. Ať už se vydáte na pěší turistiku, za zimními sporty nebo po pamětihodnostech, výchozím bodem se může stát právě tento útulný hotel.

Určitě nevynechejte procházku kolem jezera Markersbach, které se nachází hned vedle hotelu. Kolem nádrže vede turistická stezka, vydejte se po ní a naskytnou se vám krásné výhledy na Unterbecken a okolní krajinu parku Erzgebirge.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeněk ?.)

Vše bylo super, dle nabídky. Česky hovořící personál byl velmi příjemný.

Skvělé (Jiřina N.)

V první chvíli, když jsme viděli prostředí a budovu hotelu, tak jsme byli s manželem vyděšeni a chtěli odjet. Ale velmi mile nás překvapil personál restaurace, byli příjemní a ochotní. Dále byl příjemný pobyt v sauně i v bazénu. V hotelu byla výborná strava.

Vynikající (Petra D.)

Hotel čistý, příjemný, vše výborné. Strava vynikající! Příroda krásná. Sauna i bazén perfektní. Spokojenost!