Recenze a hodnocení: Dom Uzdrowiskowy Ewa Medical & Spa (Jizerské hory)

4,2/5
(Celkem 5 hodnocení)Skvělé
Świeradów - Zdrój, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Petra D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 3. 2022
Hotel čistý, starší. Snídaně dobré, večeře nebyly k jídlu. Vířivka mimo provoz a bazén byl jen bazének, posilovna slabota.
4/5  
(Pavla L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Klidné prostředí přímo u lesa s běžeckými trasami a singltreky, pro nás top lokalita. Vybavení pokojů i hotelu na slušné úrovni, neomezené wellness také, voda v bazénu příjemně teplá, ve vířivce cca 37 stupňů. Chyběl uváděný welcome drink. Večeře sice bufetové, ale výběr pouze ze dvou jídel, příloha vždy jen vařené brambory, zeleninový salát nebyl doplňován, snídaně bohaté, ale pouze jedno sladké pečivo, které nebylo doplňováno, takže kdo přišel v druhé polovině časového rozmezí snídaně, sladké pečivo již neměl. Nápoje nezahrnuty v hodnotě polopenze. Celkově ale můžu jen doporučit
5/5  
(Eva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2021
Byli jsme se vším velmi spokojeni. Vynikající strava, vybavení, zázemí i okolí hotelu. Klid.
5/5  
(Jakub V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2021
V Hotelu bylo moc krásně, personál se staral, abychom měli vše potřebné.
4/5  
(Naděžda H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2020
Prostředí i okolí hotelu bylo hezké. v době našeho pobytu nebyl hotel zdaleka obsazen a tomu odpovídal i výběr jídel u večeře. Stravování bylo formou švédských stolů. Snídaně byly bohaté, jediné co scházelo, byly jogurty. K večeři byla polévka a výběr ze tří jídel plus dvou příloh a samozřejmě nějaký zeleninový salát a také dezert. Co se týče stravy celkově byla chuťově moc dobrá, akorát by mohlo být více ovoce. Personál hotelu byl velmi příjemný. Wellness je sice menší, ale dostačující, kolikrát jsme tam byly i samy. Voda v bazénu byla příjemně teplá a vířivku jsme si také užily. Pokoje byly menší, ale čisté a útulné. Bohužel v našem pokoji byl problém s wifi, ale to bylo asi jediné mínus. Počasí se nám moc nezdařilo, ale i přesto jsme stačily navštívit Świeradów-Zdrój s malou, ale hezkou kolonádou, dále jsme vyjely lanovkou na Jizerský stoh a také jsme navštívily asi 20 km vzdálený Hrad Czocha-doporučujeme.

Právě v prodeji pro Dom Uzdrowiskowy Ewa Medical & Spa

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet