Recenze a hodnocení: Congress & Wellness Hotel Olšanka **** (Praha)

4,2/5
(Celkem 78 hodnocení)Skvělé
Praha, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,2/5

Personál

4,1

Interiér hotelu

4

Lokalita hotelu

4,5

Strava

3,8

Služby hotelu

4,1
5/5  
(Aleš P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2024
Naprostá spokojenost s lokalitou hotelu. V blízkosti Žižkovská věž, hora Národní památník na Vítkově a Olšanské hřbitovy. Strava i ubytování v pořádku.
5/5  
(Aleš P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2024
Hotel Olšanka byl v blízkosti tramvajové zastávky. Ubytování i strava odpovídalo nabídce. Wellnes stále zaplněný. Bazén poloprázdný.
5/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2023
Hotel by mohl být v klidnější části města, ale to se v Praze snadno řekne:D Se vším ohledně pobytu byly spokojené, jen saunu jsme si moc neužily, protože jsme se nechtěly vzdát plavek a jeden nahatý pán nám tak saunování přerušil. Ale vynahradily jsme si ho časem v parádní vířivce.
4/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2023
Hotel a ubytování odpovídalo popisu. Hotel je na dobrém místě s dobrou dostupností. Hotel je starší i vzhledově i vybavením, ale vše čisté. Strava na vysoké úrovni. Personál také. Ale nevím jestli odpovídá 4*, spíše 3.5*
5/5  
(Magdaléna G. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2023
Prostredie hotela bolo pekné, nachádza sa niekoľko zastávok od hlavnej stanice, Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené. Personál na recepcii nám ochotne poradil vo všetkom, čo sme potrebovali.
4/5  
(Ladislav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2023
Prostředí hotelu na dobrém místě. Hotel pěkný a odpovídá fotkám , jen tedy strava byla horší , měli jsme pobyt jen se snídaní , ale pokud by si člověk přál jako v každém jiném hotelu např. míchaná vejce nebo volská oka tak by se nedočkal , takže snídaně byla pouze o pečivu , uzeninách a parkách , ovoce chybělo úplně ? jinak byl pobyt příjemný a doporučuji
5/5  
(Natálie S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2023
Hotel se nachází ve velmi dobré lokalitě, je to kousek od Václavského náměstí( kam se dostanete tramavají). Na cestování po Praze doporučuji Koupit jízdenku PID, která je celodenní a platí i na lanovku na Petřín. Zpět k hotelu, hotel je zvenku starší, ale vevnitř je rekonstruovaný. Pokoj byl čistý. V Popisu jsme měli manželskou postel, Ta nebyla. Postele byly od sebe, ale měly kolečka, tak se daly dát k sobě. Pobyt v hotelu byl klidný, až na noc. Většinou kolem 10. večer začali nějací hosté dělat nepořádek( pozdeji se to uklidnilo). V ceně jsme měli snídaně A večeři ve VinVin baru. U snídani bych čekala větší výběr, ale dostačující. Večeře byla dokonalá, chutná. Obsluha byla ochotná. V okolí hotelu Je obchod s potravinami, bankomat i park. Celkově byl pobyt v hotelu velmi příjemný, určitě bych se sem vrátila. Dále dám pár tipů kam vyrazit. Doporučuji si projít Václavské náměstí a z tama pěšky až na hrad. Po cestě uvidíte Staroměstské náměstí, projde the si Karlův most a uvidíte katedrálu svatého Víta( Zde jsme zakoupili vstupenky, které platili do katedrály, starého paláce, zlaté uličky, baziliky A muzea). Určitě se běžte podívat i na náplavku či do Světa medúz (Je to malý objekt , Který sice projdete do 30minut, ale je krásný). K večeru se určitě stavte do Riegrových sadu, kde uvidíte krásný výhled na prahu se skvělým západem slunce( my jsme měli i ohnivou šou). K jídlu doporučuji Hoxton Burgr, Koby restauraci, Bagel Lounge.
5/5  
(Jaroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 5. 2023
Vše bylo podle představ a dle nabídky
4/5  
(Pavel Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2023
nižší standard než jsem očekával
5/5  
(Zuzana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2023
Poloha hotelu velmi vyhovující, spoje po celé Praze u hotelu. Parkovaní za poplatek v hotelu či v okolí hotelu možné. Vše velmi vyhovující, jezdím opakovaně a vždy jsem spokojena.
1/5  
(Jitka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 2. 2023
Prostředí hotelu mě velmi zklamalo, neodpovídalo označení ****. Pobyt neodpovídal popisu, v kuponu byly uvedeny služby, o kterých hotel vůbec neslyšel. Jednalo se o program pro děti, dětská diskotéka, kvůli kterému jsem si pobyt s dětmi vybrala. Strava neodpovídala popisovaným službám, že večeře bude servírovaná o dvou chodech. Místo toho byla bufetová verze se samoobsluhou v bufetovém prostředí. Personál hotelu nepříjemný a neochotný.
4/5  
(Radek P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 12. 2022
Hotel hezký. Lokace perličkové koupele je v zimních měsících nešťastná, neboť je umístěna venku. Jinak vše v pohodě.
3/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 12. 2022
Strava, skvělá. Jinak průměr.
5/5  
(Ladislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Vše odpovídalo popisu, skvělé ubytování, dobrá dostupnost,ochotný personál,příjemný wellness, jídlo dobré a dostatečné množství.
5/5  
(Monika R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2022
Byli jsme i loni a veliká spokojenost. Děti se už těší na příští prázdniny a opět k Vám.
5/5  
(Katka N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2022
Vse co bylo v kuponu uvedeno, to jsme obdrzely, damska jizda super, nejlepsi wellness, vrele doporucujeme!!!
4/5  
(Michaela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2022
Vše v pořádku ??
5/5  
(Dagmar B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2022
Skvělý personál i jídlo.
5/5  
(Daniela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 3. 2022
Byli jsme velmi spokojení.
5/5  
(Zdeněk G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2022
Pobyt byl vynikající, můžu vřele doporučit.
5/5  
(Lenka Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2022
Vše bylo v pořádku. Byli jsme spokojeni.
4/5  
(Anna S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 1. 2022
Vše bylo v pořádku.
5/5  
(Veronika B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 1. 2022
Vše bylo v pořádku, spokojenost.
5/5  
(Bruno F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 12. 2021
Pobyt splnil naše očekávání.
5/5  
(Anna Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 12. 2021
Plně naplnilo mé očekávání.
2/5  
(Veronika B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2021
Wellness neomezený? Bohužel, jsme museli čekat na čekací listině do sauny a vířivky. Nikdo nám nedokázal říct, kdy se dostaneme na řadu. Takže, kdo chtěl do saun, sednout u pokladny a čekat, až někdo vyjde ven. Uvítala bych tudíž rezervaci, nebo nějaký příjemnější systém. Wellness jsme tudíž vůbec nevyužili. Při wellness pobytu dost závažný problém.
3/5  
(Ivana G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 11. 2021
Co se týče hotelu, bylo vše v pořádku.
5/5  
(Dagmar H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 11. 2021
Pobyt doporučuji. Vše v pořádku. Personál bezvadný, ochotný, usměvavý. Služby wellness, též v pořádku a musím vypíchnout úžasnou masáž. Snídaně dostačující a opět personál velmi ochotný a vnímavý. Pokoje čisté a pohodlné. Lokace hotelu výborná.
5/5  
(Eva U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Hotel krásný, personál milý a pozorný, všude čisto. Jen parkování trochu horor. Nutno rezervovat místa v garážích.
3/5  
(Jaroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2021
Je vidět, že hotel je poněkud staršího data. Není to top, ale postačí. Parkovací kapacita hotelu je nedostačující a tak je host nucen si najít parkování sám. Župan zapůjčen z recepce oproti 1000 Kč SMRDEL KOUREM ! Z neomezeného wellnesu si není možné odskočit ani na večeři. Při objednávce jídla v prostorách wellnessu jsme byli upozornění, že jídlo bude za cca 15-20 min jestli vůbec. Dočkali jsme se po hodině. Výtah je lepší nepoužívat, protože jezdí sem a tam a než se dostanete do požadovaného místa projedete skoro všechna. Snídaně skvělé, ale moc hostů. Při odjezdu byl pán na recepci sám a nestihal odbavovat odjíždějící hosty. Poblíž žižkovská věž a nákupní centrum Flora, trhy na nám. Jiřího z Poděbrad. Závěrem -nelituji, že jsem tu byl a doporučuji, i když je co vylepšit.
4/5  
(daniel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2021
Vše skvělé, wellness velký, prostorný. Jen parkování doporučuji jinde, 400 za noc pro hosty hotelu nesmyslné.
4/5  
(Vendula F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2021
Hotel jsem zvolila hlavně ze dvou důvodů - krytý bazén celý den a lokalita. V tomto ohledu jsem byla spokojena. S čím jsem spokojena nebyla byl přístup recepčních při příjezdu. Na moje otázky např. k parkování nebyli vstřícní, k dalším dotazům, bylo chování také odměřené. Při odjezdu (neděle 10hod) byl na recepci pouze jeden člověk a tak se vytvořila fronta cca 40 lidí, kteří nebyli zrovna vstřícný a tak jsem recepčního celkem litovala. Na pokoji jsme byli překvapeni - pro dva lidi (dvě postele) pouze jeden odkládací stolek na kufr - vzhledem k krátkému pobytu jsme neměly potřebu vše vybalit a tak jsme se k druhému kufru musely ohýbat na zem. Ve skříní pro dvě osoby pouze 3 ramínka. Na pokoji sice byla klimatizace, ale asi nefungovala a okno nešlo otevřít a tak se nedalo vyvětrat. Vrzaly dveře k toaletě a do koupelny - nahlásily jsme pokojské. A koupelnová sprcha je tak malá, že pro starší nebo silnější osoby je velký problém se osprchovat bez úrazu. ALE abych nebyla jen negativní. Snídaně a hlavně obsluha v jídelně byla vynikající a i když byl hotel asi hodně obsazen nebyl žádný problém. A zrovna tak i obsluha v bazénu a celkově wellness hotelu bez problému. Pokud bude možnost asi se do hotelu i ráda vrátím, ale na výše negativní věci si dám pozor :-)
4/5  
(Pavel N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2021
Spokojenost, super saunový svět.
4/5  
(Veronika J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2021
U pobytu bych vyzdvihla hlavně vinnou restauraci. Personál a kuchyně perfektní.
4/5  
(Kateřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2021
Vše bylo v pořádku
4/5  
(lubos B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2021
Snídaně stejné a to samé. Polopenze ani saláty jsme nemenili, jídlo vlažné. Vířivka až od 12 hod., místa moc není, je to veřejné i pro ostatní lidi. Snad by šlo vyhradit čas pro hosty hotelu, když je to zaplacené ve voucheru.
4/5  
(Zuzana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Pokoj byl malý, ale pěkný, čistý. Koupelna nás zklamala, ta neodpovídala čtyřem hvězdičkám. Snídaně dobré, jen pečivo bylo gumovější. S wellnessem jsme byli spokojeni. Doporučuji.
4/5  
(Adéla P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2021
Pobyt hodnotíme velmi dobře. Na víkendovou dámskou jízdu s kamarádkami ideální. Hotel je dobře umístěn, vše v docházkové vzdálenosti, nicméně lze použít i MHD - zastávka přímo před hotelem. Velmi příjemný a ochotný personál nám trpělivě vysvětlil a poradil, zejména když jsme z počátku tápaly v tom, co kde a jak. Pokoj i koupelna čisté, velmi vkusně zařízené, s možností klimatizace a televizí. Při snídani byl široký výběr, každý si vybere. Nadšené jsme byly z VinVin baru - jak z nabídky vína, tak zasvěcené obsluhy, která dokázala velmi dobře poradit. Sportovní centrum na nás zpočátku působilo trochu chaoticky, nevěděly jsme, zda je od toho wellness oddělený či ne, ale recepce nám ochotně podala veškeré informace. Škoda jen, že různé služby mají rozdílnou provozní dobu, navíc jinak než je uváděno na dveřích. Wellness je však skvělý, výběr z několika typů sauny, vířivka atd., v balíčku jsme měly také super půlhodinovou masáž krku a zad s velmi profesionálním a příjemným masérem. Mínus ale od nás mají dámské sprchy a šatny před vstupem do plaveckého bazénu a wellnessu, protože nebyly moc dobře uklizené a všude po zemi ležely vlasy. Velké nedostatky má také parkování v podzemní garáži - za 400,-/den jsme očekávaly větší komfort, než extrémně úzká parkovací místa obklopená sloupy a vylézání řidiče přes zadní sedačky. Jen jsme nedostaly kávu a zákusek na uvítanou, a bohužel jsme si to uvědomily až zpětně.
5/5  
(Zdeněk M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Velmi jsme byly spokojeny s wellness službami. Pokoj velmi pěkný a klidné prostředí. Líbil se nám velký výběr jídel na snídani.
5/5  
(Aranka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2021
Hotel je velice moderně vybaven. Chodili jsme jen na snídaně. Bylo z čeho vybírat, jak teplé snídaně, tak pomazánky ovoce i zelenina, vše velice chutné. Wellness bazén i vířivka pěkná. Loby bar příjemná obsluha.
5/5  
(Eliška S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2021
Vše bylo v pořádku, vybavení odpovídalo obrázkům. Snídaně a wellness byly nad naše očekávání. Lokalita hotelu je také výborná, zastávka hned před hotelem a do centra kousek. Rádi jsme také využili hotelovou restauraci a vinný bar a určitě se sem ještě někdy vrátíme :-)
5/5  
(Jaromíra Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2021
Hotel známe z dřívějška a pro naše potřeby zcela vyhovuje. Obdrželi jsme vše, co bylo v nabídce, strava byla dobrá, personál velice ochotný a nic nebyl problém. Maximálně jsme byli spokojeni s možností využití bazénu. Umístění hotelu nám vyhovuje, protože do Prahy jezdíme vlakem, takže tramvajová zastávka přímo před hotelem je výborná a díky několika linkám do různých částí Prahy, jsme schopni navštívit mnoho zajímavých míst.
1/5  
(Lukáš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2021
Pobyt na hotelu Olšanka v Praze patří mezi nejhorší, na kterých jsem s přítelkyní kdy byli. Hned po příchodu do hotelu nám bylo jasné, že hotel nebude nic moc. Recepční si nás vůbec nevšímal, kdybychom se sami neozvali, tak by nás nejspíš vůbec neodbavil. Po dobu našeho pobytu se na recepci vystřídali 3 recepční, ale ani jeden z nich neuměl pozdravit a vždy, když jsme šli okolo, tak hráli na mobilu. Jediné, co bylo jakž takž v pořádku, tak byli hotelové pokoje. Ale i těm se dá něco vytknout. A sice, že se ani na jednom nenachází manželská postel. Všude jen oddělené postele. V ceně našeho voucheru byl i neomezený pobyt na hotelovém welness. Když jsme první večer chtěli jít na wellness, tak začaly zmatky. Hotelový recepční nám podal špatné a nepravdivé informace (není nutná rezervace wellnessu, stačí pouze registrace přímo u wellnessu). Druhý večer jsme chtěli jít opět na wellness, ale už jsme se tam bohužel nedostali, neboť nám bylo řečeno, že je wellness zcela plný. Přitom nám bylo předchozí večer řečeno, že není třeba rezervace, že se na wellness vždy dostaneme, protože to máme v ceně pobytu na hotelu. Největší zklamání však byly snídaně. Když jsme na ní přišli, nestačili jsme se divit. Špinavé skleničky a mastné talířky, to je to, co jsme viděli. Když jsme si konečně našli nějaký čistý talířek, tak jsme zjistili, že to není ani třeba, protože švédský stůl se skládal z gothaje, juniora, šunkového salámu a dalších vybraných českých specialit. Nejlevnější džusy taky chutnaly opravdu báječně. Když náš pobyt skončil a my s úlevou opustili hotel, podívali jsme se na hotelové stránky a zjistili, že se nejedná o 4* hotel, jak byl prezentován na internetové stránce travelkingu, ale hotel má pouze 3*, což považujeme za klamání zákazníků.
5/5  
(vazip V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2021
Výborná lokalita ...do centra tramvají co by dup jen okolí hotelu nic moc, ale to není jejich problém. Jediný problém s parkováním. Přístup a komunikace s parkovacím terminálem garáží nebyl jednoduchý.
5/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2021
Vše v pořádku, snídaně velmi dobré, večeře také, welnes je také fajn. Akorát pro děti dětský koutek nebyl za celý pobyt otevřen, chybí tam trochu více pro ty menší děti zábava.
4/5  
(Jaroslav G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2021
Pokoj fajn. Pouze nešla nastavit klimatizace a odpad v jednom z umyvadel byl ucpaný. V každém případě bylo čisto, personál fajn, wellness pro hosty hotelu v ceně. (Je i pro veřejnost, čili tam je skoro pořád plno). Za mě dobrý.
4/5  
(Jitka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2021
Nejslabší stránkou pobytu byla rozhodně strava. Večeře byla realizována výběrem z jídelního lístku (6 dospělých jídel, 3 dětská), lístek byl ovšem každý den stejný.
4/5  
(Kamila M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2021
Vše bylo super, kromě snídaně, ta byla opravdu hodně slabá.
1/5  
(Miroslava S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2021
Prostředí je hodně retro, pokoje ok, vozík od pokojské stál neustále na chodbě a na něm ruličky toaletního papíru, špína, prach... prostě hnus. V ceně byl zákusek a káva na uvítanou (na recepci nám nebylo odpovězeno). Při příchodu na pokoj jsem otevřela dveře kartou a na pokoji ležel jiny host. Za nás palec dolu.
4/5  
(Jan O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2021
Hotel na dobrém místě, sice starší ale čistý a útulný. Okna šly těžko otevřít, měl jsem strach že vypadnou. Strava dobrá i ceny, obsluha rychlá a příjemná. Jedna vířivka pro 4 není absolutně schopná pokrýt kapacitu hotelu a ještě i neubytovaných hostů (v maunfildu mají pro 6). Hrací centrum pro děti je v odloučeném pokoji kde je jen jedna židle která drží dveře . Parkování 400kč/noc to je lichva. Parkoval jsem na veřejném P+R za 260kč/2noci ale teď to zdražily.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Olšanka nabízí snadnou dostupnost do centra Prahy i bohaté vyžití přímo v ubytování. Doporučuji především návštěvu Wine baru s možností romantické večeře a zaplavat si v ohromném plaveckém bazénu. Nadšenci wellness si skvěle odpočinou ve vířivce a saunách. Pokrmy i nápoje si tu můžete dopřát minimálně na 3 různých místech. Posezení poskytuje restaurace, vinný bar a kavárna. Moderně vybavené pokoje nabízí vše potřebné od pohodlné postele přes televizi až po set na přípravu kávy a čaje.” Přečtěte si celou recenzi

Jozef Benovič - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Červenci 2022

Právě v prodeji pro Congress & Wellness Hotel Olšanka ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet