• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v ideální lokalitě

Calimbra Wellness Hotel **** se nachází v městské části Miskolctapolca, jen několik kroků od tamních jeskynních lázní.

Nabízí ubytování ve světlých, elegantně zařízených pokojích. Ve všech najdete stylový nábytek, TV s plochou obrazovkou, sejf, lednici a WiFi. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a fén.

V restauraci s kapacitou pro 120 hostů, která se pyšní dvěma zkušenými šéfkuchaři, si vychutnáte lahodnou snídani a večeři formou bufetu.

Odpočinek v nádherných wellness prostorách

Pro své hosty má hotel připravené také rozsáhlé wellness centrum. Najdete zde zážitkový bazén, plavecký bazén, finskou saunu, parní kabinu, infrasaunu se světelnou terapií nebo třeba solnou jeskyni. Tu ocení nejen hosté s onemocněním dýchacích cest, ale každý, kdo si chce odpočinout od každodenních stresů.

Dopřát si zde můžete i masáž. Vyškolený personál vám bude k dispozici i nadále, například během lekcí aquafitness nebo při saunových seancích.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ladislav V.)

Prostredie hotela bolo perfektné, až na to, že na schodišti neboli žiadne madlá a nakoľko manželka má od lekára doporučené chodiť pešo, mala som s tým problém. Strava bola vynikajúca, dostatočne rozmanitá. Personál bol milí a ochotní, nemali sme žiadny problém. Nebola nám poskytnutá jedna služba uvedená v kupóne, a to zákusok a káva o 15,00 hod, nakoľko táto ponuka platila do 31.09.2018 a v kupóne to nebolo vyznačené.

Skvělé (Vanda B.)

Hotel bol vynikajuci. Strava priemerná. Wellness sme nevyužili lebo v nádhernom bazéne mali studenú vodu. V dnešnej satelitnej dobe chýbal v TV slovenský program.

Vynikající (IVAN ?.)

Hotel, personál, strava úplná spokojnosť. Wellness velmi slušné, akurát saunovanie v plavkách bolo prekvapenie.