Bazilika alatt Panzió ****

Bazilika alatt Panzió ****

Batthyány Lajos u. 7., Esztergom
Maďarsko

+36 33 520 685

info@bazilika.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,6 km

O ubytování

Penzion Pod Bazilikou **** se nachází v samotném historickém centru města Ostřihom. Doslova pár kroků od penzionu leží slavná Ostřihomská bazilika a křesťanské muzeum (400 m). Nad řekou Dunaj se vypíná královský hrad (500 m) s oblíbeným hradním muzeem. Na městském ostrově leží termální a zážitkové lázně Aquasziget (800 m), kde si užijete spoustu zábavy i relaxace. Stačí přejít most Márie Valérie a můžete objevovat krásy slovenského města Štúrovo (1,2 km), které se rozprostírá na druhé straně Dunaje.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulném dvoulůžkovém pokoji. K vašemu pohodlí budete mít na pokoji k dispozici klimatizaci, satelitní televizi, WiFi připojení, telefon, minibar a vlastní koupelnu s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Den začnete bohatou snídaní ve formě bufetu. V nedaleké restauraci Next s romantickým výhledem na Ostřihomskou baziliku se podávají večeře.

Kde budete relaxovat?

Příjemný a ničím nerušený odpočinek si užijete v hotelovém wellness. Prohřejte se ve finské, infračervené nebo parní sauně. Nad vířivkou je umístěna prosklená kupole. Co takhle koupel s výhledem na hvězdy?

Něco navíc

Jazykové bariéry se bát nemusíte, hotel uvádí, že část personálu hovoří slovensky.