Chcete si užít pohodový pobyt v Plzni se vším komfortem? Zavítejte do stylového Hotelu Avenue Pallova 28 ****, kde na vás čeká nejen moderní ubytování, ale také výtečné snídaně formou bufetu. Navíc budete doslova pár kroků od nejvýznamnějších plzeňských památek a zajímavých atrakcí.

O ubytování

Hotel Avenue Pallova 28 **** se nachází v Plzni, jen pár kroků od historického centra. Těch pár kroků navíc urazíte přes krásné Křižíkovy sady, čeká vás tak příjemná procházka. Těšit se můžete především na krásné památky, zajímavé atrakce a výtečné pivo. Všechna lákadla města budete mít jako na dlani.

Při svých toulkách po památkách nezapomeňte navštívit gotický chrám sv. Bartoloměje (550 m) s nejvyšší kostelní věží v Česku, františkánský klášter s kostelem Nanebevzetí Panny Marie (550 m), renesanční radnici (450 m) postavenou podle plánů italského stavitele Giovanniho de Statia, Velkou synagogu (900 m) nebo hrad Radyně (11,2 km), postavený pro Karla IV.

Plzeň má samozřejmě také dlouhou historii v pivovarnictví, mezi místní lákadla tak patří i pivovar Plzeňský Prazdroj (550 m) a Pivovarské muzeum (300 m). Navštívit můžete také muzeum Patton Memorial Pilsen (900 m) věnované cestě spojeneckých vojsk od vylodění v Normandii až na západ Čech. S dětmi zase vyrazte do plzeňské zoo (2,2 km), DinoParku (2,8 km) nebo populárně naučného Techmania Science Centra (2,4 km).

Kde budete spát?

Připraven pro vás bude opravdu krásný, stylově zařízený pokoj s veškerým komfortem. K dispozici budete mít vlastní koupelnu se sprchovým koutem, fén na vlasy, televizi, sadu na přípravu kávy a čaje, mini ledničku a WiFi připojení.

  • Pokoj Superior má plochu 25 m² a je klimatizovaný. Najdete v něm manželskou postel nebo oddělená jednolůžka, psací stůl s židlí a úložný nábytek.

  • Pokoj Deluxe o ploše 25 m² disponuje klimatizací, manželskou postelí/oddělenými jednolůžky, psacím stolem s židlí a úložným nábytkem. K pokoji navíc patří i balkon nebo předzahrádka.

  • Pokoj Suite je větší (35 m²) a skládá se ze samostatné ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými jednolůžky a obývacího pokoje s pohovkou a psacím stolem. Nechybí klimatizace a balkon.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu se servírují bohaté snídaně formou bufetu. Na oběd, odpolední kávičku, večeři nebo drink si můžete zajít do některého z podniků v okolí. K populárním patří například Pizzeria Da Pietro (850 m), italská restaurace Rango (290 m), šenk a restaurace Lékárna (400 m) nebo plzeňský KAFEC (400 m).

Avenue Pallova 28 ****

Avenue Pallova 28 ****

Pallova 2814/28 , Plzeň
Česká republika

Provozuje společnost:
MIRO servisní s.r.o. IČ: 44684576


606 756 385

info.pallova@avenuehotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,1 km

Tipy na výlet

Plzeň

Plzeň Tip na výlet

Když se řekne Plzeň, většině z nás se vybaví světoznámé pivo, které z tohoto města pochází. Zjistěte přímo v pivovaru Plzeňský Prazdroj, jak se oblíbený zlatavý mok vyrábí a ochutnejte ho ještě dříve, než se uzavře do sudů. Po správném osvěžení si prohlédněte i historické centrum a obhlídku začněte na náměstí Republiky. Spatříte zde gotickou katedrálu sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v České republice. Při odchodu nepřehlédněte andílka na zadní straně katedrály - podle místních přináší štěstí a pokud se ho i dotknete, splní vám přání. Své kroky dále směřujte kolem renesanční radnice, moderní fontány a morového sloupu k dalším památkám - v Plzni jich je skutečně požehnaně.

Více informací
Pivovar Plzeňský Prazdroj v Plzni
Pivovar Plzeňský Prazdroj v Plzni
Hrad Gutštejn
Hrad Gutštejn
Konstantinovy Lázně
Konstantinovy Lázně