Dolní Morava má opravdu něco pro každého. Ubytujte se v Penzionu Na rozcestí a užijte si adrenalinové zážitky na Stezce v oblacích a visutém mostě Sky Bridge 721, zábavu s rodinou ve Ski areálu Dolní Morava a na celoroční bobové dráze nebo úžasný relax v klidné přírodě. Těšit se můžete také na vynikající polopenzi.

Věděli jste, že..?

Spoluvlastníkem Penzionu Na Rozcestí je Ondřej Bank, který jej i pravidelně navštěvuje. Z Dolní Moravy si tak kromě fotek a zážitků ze Stezky v oblacích či bobové dráhy možná odvezete i autogram alpského lyžaře a trenéra Ester Ledecké.


O ubytování

Stylový Penzion Na Rozcestí se nachází na Dolní Moravě, nedaleko Kralického Sněžníku a polských hranic. K pobytu jistě láká především lyžaře, do Ski areálu Dolní Morava totiž můžete v zimě zamířit rovnou v lyžácích. Areál U Slona je hned vedle ubytování a celoročně si zde užijete i adrenalinovou 1,6 km dlouhou jízdu na bobové dráze. V zimě vás nadchnou 2 nové čtyřsedačkové lanovky, kotvové vleky i dětské centrum.

I po zbytek roku zde ale budete mít co dělat, navštivte třeba rozhlednu Klepáč (5,2 km), která stojí přímo na česko-polské hranice, budete odsud tak mít skvělý výhled do obou zemí. Projděte si také Stamichmanovu naučnou stezku (2,1 km) s 10 zastaveními nebo se vydejte k vodopádu na Hlubokém potoce (3,5 km). Odvážlivci mohou pokořit i visutý most Sky bridge 721 (6,1 km) nebo Stezku v oblacích (4,5 km), která vede ve výšce 55 metrů a nabídne i několik adrenalinových atrakcí.

V létě na děti čeká úžasný Mamutíkův vodní park (1,5 km) se spoustou atrakcí. Na Vyrazit můžete i na koupaliště do Jablonného nad Orlicí (28 km) nebo do Acrobat parku Štíty (23,8 km). Ten vybudoval olympijský vítěz Aleš Valenta a můžete si zde otestovat skákání na lyžích nebo na snowboardu z můstku do vody. V areálu najdete také menší wellness centrum.

Kde budete spát?

K dispozici vám v penzionu bude jeden ze 16 pokojů o 2 až 4 lůžkách, některé umožňují i další přistýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou s WC, televizí, psacím stolem a úložnými prostory. Internetové připojení je možné přes kabel.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s útulným interiérem, dřevěným nábytkem a krbem si vychutnáte snídaně ve formě bufetu i skvělé večeře. Za hezkého počasí jistě oceníte také venkovní posezení s grilem.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v areálu penzionu nachystané venkovní hřiště, kde se přes den skvěle zabaví.

Penzion Na Rozcestí

Penzion Na Rozcestí

Dolní Morava 106 , Králíky
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 16:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
60 m
Sjezdovka
0,2 km