Penzion Na Rozcestí

Penzion Na Rozcestí

Dolní Morava 106, Králíky
Česká republika

+420 724 877 961

penzionnarozcesti@centrum.cz

Check In
14:00 - 16:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
60 m
Sjezdovka
0,2 km

O ubytování

Z Penzionu Na Rozcestí do Ski areálu Dolní Morava můžete v zimě zamířit rovnou v lyžácích. Areál U Slona je hned vedle ubytování a celoročně si zde užijete i adrenalinovou 1,6 km dlouhou jízdu na bobové dráze. V zimě vás zde nadchnou dvě nové čtyřsedačkové lanovky, kotvové vleky i dětské centrum.I po zbytek roku zde ale budete mít co dělat, navštivte třeba rozhlednu Klepáč (160 m), Stamichmanovu naučnou stezku (2,1 km), vodopád na Hlubokém potoce (3,5 km), Stezku v oblacích (4,5 km), anebo se vydejte kousek za hranice s Polskem a vystoupejte na rozhlednu Trójmorski Wierch (5,2 km).

Kde budete spát?

K dispozici vám v penzionu, který spoluvlastní alpský lyžař Ondřej Bank, bude jeden ze 16 pokojů o 2 až 4 lůžkách, některé i s možností další přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a internetovým připojením je možné přes kabel.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s dřevěným nábytkem a krbem si vychutnáte snídaně ve formě bufetu i skvělé večeře. Otevřeno zde bude jen do 19 hodin, ale nebuďte smutní, v nejbližším okolí je spousta dalších krásných stylových hospůdek a restaurací.