V Luhačovicích vás čeká pravá lázeňská atmosféra a příjemné ubytování v Hotelu Krystal ***, který najdete v centru města. Pochutnáte si na snídani a procházka za léčivými prameny může začít. Večer vás zase čeká jídlo o dvou chodech. Během pobytu si nezapomeňte dopřát masáž s 20% slevou a vyrazit na městskou plovárnu, vstup budete mít levnější o 30 %.

O ubytování

Hotel Krystal *** se nachází v centru lázeňského města Luhačovice obklopen krásnou přírodou CHKO Bílé Karpaty. K zámku Luhačovice se zámeckým parkem dojdete do 10 minut, do centra ke kolonádě se projdete cca 20 minut a za 40 minut chůze budete u Luhačovické přehrady, autem pak za pět. V létě prozkoumejte okolí na kole, bruslích nebo pěšky, v zimě si nezapomeňte vzít běžky, projížďky oblastí Bílých Karpat a Luhačovického Zálesí v bílé stopě jsou opravdu dechberoucí. Navíc, hotel stojí 50 metrů od sjezdovky Antenka a 100 metrů od půjčovny lyží.

Kde budete spát?

Ubytujte se ve dvoulůžkových pokojích s TV, malou ledničkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a fénem. Pokoje jsou laděné do teplých barev. Za příplatek si můžete dopřát i ubytování v apartmánu.

Na čem si pochutnáte?

Na snídaních formou bufetu si pochutnáte v restauraci, kde se podávají pro ubytované hosty také večeře.

Kde budete relaxovat?

Přímo v hotelu vás čeká moderní wellness zázemí a nabídka masáží. Naložte se do vířivky nebo vyzkoušejte pozitivní účinky finské či parní sauny na vaše tělo i psychickou pohodu. Zarezervovat si můžete i privátní wellness jen pro vás dva.

Hotel Krystal ***

Hotel Krystal ***

Masarykova 152 , Luhačovice
Česká republika

+420 602 616 269

hotel@krystal-luhacovice.cz

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
1,7 km
Zastávka
100 m
Sjezdovka
50 m

Tipy na výlet

Luhačovice

LuhačoviceTip na výlet

Nejoblíbenější moravské lázně Luhačovice nabízejí spoustu možností trávení volného času od sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a vychutnáváním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích. Neodolatelné kouzlo město získalo díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče.

Co patří mezi skvosty Luhačovic?

  • Jurkovičův dům a soubor dalších staveb ve stylu lidové secese
  • Lázeňský park
  • Lázeňská kolonáda

Za relaxací zamiřte do Městské plovárny Luhačovice nebo na klidnou procházku k Jezírku lásky. Za poznáním se vydejte do Muzea luhačovického Zálesí.

Více informací
Luhačovická kolonáda
Luhačovická kolonáda
Městská plovárna Luhačovice
Městská plovárna Luhačovice
Přehrada Luhačovice
Přehrada Luhačovice