Nejen pro milovníky golfu je Hotel Austerlitz Golf *** jako stvořený. Jen několik kroků od hotelu ve Slavkově u Brna najdete koupaliště, zámek s překrásnou zámeckou zahradou a památné napoleonské bojiště. V ceně balíčku je chutná snídaně formou bufetu i úschovna kol. Pokud se na pobyt chystáte s dětmi, uvítáte také velké dětské hřiště plné různých atrakcí.

O ubytování

Hotel Austerlitz Golf *** ve Slavkově u Brna je součástí golfového resortu. Vedle něj najdete také koupaliště a barokní zámek Slavkov s udržovaným zámeckým parkem. Nejznámější je městečko díky napoleonské bitvě, která se u něj v roce 1805 odehrála.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 30 pokojů s menší teráskou s posezením a krásným výhledem, pohodlnou manželskou postelí, vestavěnou skříní, televizí a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Srdcem hotelu je restaurace s velkou terasou s krásným výhledem do okolí. Zkušený tým kuchařů vaří výhradně z čerstvých a místních surovin, byliny si dokonce pěstují sami. Kromě výborné polopenze zažijete v hotelové restauraci také precizní servis.

Cestujete s dětmi?

Vaše děti se vyřádí ve velkém moderním dětském koutku Vlnka v suterénu hotelu. Z barevných míčků, opičí dráhy, skluzavek a dalších atrakcí budou nadšeny. K dispozici je i sekce pro batolata.

Golf Hotel Austerlitz ***

Golf Hotel Austerlitz ***

Na golfovém hřišti 1510 , Slavkov U Brna
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
35 km

Tipy na výlet

Slavkov u Brna

Slavkov u BrnaTip na výlet

Vydejte se po stopách Napoleona a objevte místo, kde došlo k významnému střetu tří císařů. Proslulá bitva u Slavkova probíhala nedaleko malého města Slavkov u Brna. Naplánujte si výlet do malebného města, kde se psala historie, a poznejte zdejší kulturní zajímavosti. Největším místním lákadlem je krásný barokní zámek Slavkov, v jehož Historickém sále došlo k uzavření příměří mezi Rakouskem a Francií. Díky virtuální expozici se do roku přenesete do roku 1805 a stanete se součástí převratné bitvy.

Nezapomeňte se také podívat na okraj města, přímo do míst, kde se boje odehrávaly. Vede tudy unikátní poznávací okruh vedoucí skrze bojiště až ke slavnému zámku. Navštivte i Pratecký kopec a Mohylu míru, která byla postavena na památku obětem.

Co ještě ve Slavkově u Brna nevynechat?

  • Židovskou čtvrť a synagogu
  • Zámecký park a restauraci
  • Starou radnici na náměstí
  • Kostel Vzkříšení Páně
  • Kapli sv. Urbana
  • zbytky středověkých městských hradeb
Více informací
Zámek Slavkov
Zámek Slavkov
Koupaliště Slavkov
Koupaliště Slavkov
Brno
Brno