Užijte si ubytování přímo v centru Prahy nedaleko Petřínské rozhledny. Red&Blue Design Hotel **** nabízí moderní pokoje a snídaně formou bufetu. Vydejte se prozkoumat všechny známé památky!

O ubytování

Red&Blue Design Hotel **** se nachází ve zrekonstruované historické budově na Praze 5 přímo pod zahradami Kinského a Petřínskými sady. Překrásný výhled na hlavní město budete mít z nedaleké Petřínské rozhledny (1,5 km), kam dojdete příjemnou procházkou nebo vyjedete lanovkou. Z hotelu se snadno dostanete také na Karlův most (1,5 km), Staroměstské náměstí s orlojem (2,5 km), k Tančícímu domu (1 km) nebo k Pražskému hradu a Katedrále sv. Víta (2,5 km). Stanice metra trasy B je vzdálena několik minut chůze. V okolí hotelu je spousta vynikajících kaváren, restaurací a možností kulturního vyžití.

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování v pohodlně zařízeném dvoulůžkovém pokoji. Každý pokoj je vybaven klimatizací, WiFi připojením, velkou LCD televizí, minibarem, setem na přípravu čaje a kávy a trezorem. Součástí je také vlastní koupelna s fénem a kosmetickými potřebami.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si v hotelové restauraci vychutnáte snídani ve formě bohatého bufetu. Těšte se na pestrou nabídku teplých i studených pokrmů, čerstvé pečivo, domácí džemy či pomazánky a další dobroty. Šálek vynikající kávy, vychlazené pivo, moravská vína a další nápoje si můžete dát v lobby baru.

Red&Blue Design Hotel ****

Red&Blue Design Hotel ****

Holečkova 13 , Praha 5
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 550 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
17 km

Tipy na výlet

Praha

PrahaTip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Václavské náměstí
Václavské náměstí
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha
Zoo Praha
Zoo Praha