Užijte si ubytování přímo v centru Prahy nedaleko Petřínské rozhledny. Red&Blue Design Hotel **** nabízí moderní pokoje a snídaně formou bufetu. Vydejte se prozkoumat všechny známé památky!

O ubytování

Red&Blue Design Hotel **** se nachází ve zrekonstruované historické budově na Praze 5 přímo pod zahradami Kinského a Petřínskými sady. Překrásný výhled na hlavní město budete mít z nedaleké Petřínské rozhledny (1,5 km), kam dojdete příjemnou procházkou nebo vyjedete lanovkou. Z hotelu se snadno dostanete také na Karlův most (1,5 km), Staroměstské náměstí s orlojem (2,5 km), k Tančícímu domu (1 km) nebo k Pražskému hradu a Katedrále sv. Víta (2,5 km). Stanice metra trasy B je vzdálena několik minut chůze. V okolí hotelu je spousta vynikajících kaváren, restaurací a možností kulturního vyžití.

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování v pohodlně zařízeném dvoulůžkovém pokoji. Každý pokoj je vybaven klimatizací, WiFi připojením, velkou LCD televizí, minibarem, setem na přípravu čaje a kávy a trezorem. Součástí je také vlastní koupelna s fénem a kosmetickými potřebami.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si v hotelové restauraci vychutnáte snídani ve formě bohatého bufetu. Těšte se na pestrou nabídku teplých i studených pokrmů, čerstvé pečivo, domácí džemy či pomazánky a další dobroty. Šálek vynikající kávy, vychlazené pivo, moravská vína a další nápoje si můžete dát v lobby baru.

Red&Blue Design Hotel ****

Red&Blue Design Hotel ****

Holečkova 13 , Praha 5
Česká republika

Provozuje společnost:
HO, s.r.o. IČ: 07897898


+420 220 990 100

booking@pregroup.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 550 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
17 km