Užijte si parádní pobyt v Mariánských Lázních. Hotel Sun Palace Spa & Wellness **** stojí hned u Hlavní kolonády a Zpívající fontány, kromě skvělé dostupnosti vám nabídne dostatek luxusu, zdravou kuchyni formou polopenze a také relaxaci v bazénu či sauně. Za příplatek si užijte i řadu procedur.

O ubytování

Nádherný Hotel Sun Palace Spa & Wellness **** s dlouhou historií jen tak nepřehlédnete, stojí totiž přímo v centru proslulých Mariánských Lázní. Ke Zpívající fontáně (150 m), na Hlavní Kolonádu (280 m), do Římských lázní a vůbec ke všem lákadlům tohoto lázeňského města to budete mít doslova pár kroků. Ski Resort Mariánky se nachází jen 900 m od hotelu, nebudete se zde rozhodně nudit ani v zimě, když se rozhodnete si zalyžovat.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 47 pokojů. Nejvíce je zde pokojů Standard, které jsou vybaveny neoklasicistním nábytkem, klimatizací, satelitní televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, minibarem, župany, fénem a vlastní koupelnou se sprchou či vanou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se těšte na snídaně formou bufetu. Zajít sem můžete také na oběd či večeři. Těšte se především na lehké zdravé pokrmy s minimem tuků a koření. Na kávu a dezert zajděte do vyhlášené kavárny Sun Cafe, která má k dispozici také terasu.

Kde budete relaxovat?

V hotelu je k dispozici léčebně-relaxační wellness centrum s bazénem, saunou a relaxačními lehátky. Z bohaté nabídky procedur si vyberete ty nejideálnější pro vás. Co třeba lavaterm, rašelinový obklad, parafínový zábal, oxygenoterapie, elektroterapie nebo inhalace s místní minerální vodou? Nechybí ani kosmetické studio Charme, kde si dopřejte kosmetické ošetření.

Hotel Sun Palace Spa & Wellness ****

Hotel Sun Palace Spa & Wellness ****

Vrchlického 30/3 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Dle ceníku parkovacího domu

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Zpívající fontána
Zpívající fontána
Park Boheminium
Park Boheminium
Slavkovský les
Slavkovský les