Užijte si Karlovy Vary přímo v centru jen pár kroků od kolonád. Ať už na pobyt vyrazíte sami, ve dvou, anebo s rodinou těšte se na chutnou polopenzi a neomezené wellness s bazénem, vířivkou a saunou. Hotel Kolonáda **** nabízí také útulné pokoje a bohatou nabídku procedur.

O ubytování

Hotel Kolonáda **** najdete, jak už název napovídá, přímo na karlovarské kolonádě. Nejkrásnější místa tohoto lázeňského města, tak budete mít na snadno na dosah ruky.

Hotel leží přímo u břehu říčky Teplá. Stačí přejít Lázeňský most (20 m) a ocitnete se na Sadové kolonádě (50 m). Pokud budete pokračovat proti směru řeky, projdete postupně přes Mlýnskou (200 m) a Tržní kolonádu (500 m) až k nejznámější Vřídelní kolonádě (600 m). Zde můžete ochutnat slavný pramen Vřídlo, nebo prozkoumat podzemí kolonády na exkurzi. Pokud budete pokračovat stále dál, dorazíte k lanovce (1 km), která vás vyveze na vrchol Výšiny přátelství, kde najdete rozhlednu Diana (2,2 km), z jejíž ochozů je krásný panoramatický výhled na Karlovy Vary.

Skvělým zpestřením dovolené v lázních je návštěva sklářského muzea Moser (4,5 km), muzea Becherovky (1,3 km) nebo Vánočního domu (5,5 km), kde si užijete sváteční atmosféru po celý rok. V zimě můžete vyrazit na běžky nebo na lyže do okolních ski areálů na Božím Daru (30 km) či na Klínovci (32 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 59 jednolůžkových či 86 dvoulůžkových stylově zařízených pokojů. K vybavení patří kromě pohodlné postele WiFi připojení, satelitní televize, minibar, trezor, telefon, psací stůl a skříně. Součástí je také vlastní koupelna s fénem, županem a pantoflemi.

Na čem si pochutnáte?

Ať již preferujete jakýkoliv druh snídaně, z bohaté nabídky teplých i studených jídel snídaňového bufetu si rozhodně vyberete. Večeře pro hotelové hosty mají podobu tříchodového menu a k dispozici je také salátový bar.

K dispozici je také moderní Lobby bar s bohatou nabídkou kávy, čajů, alko i nealko nápojů. Vyhlášenou specialitou je pak Sushi, které zde připravují. V létě zavítejte na letní terasu s výhledem na řeku.

Kde budete relaxovat?

Co by to bylo za pobyt v lázních bez pořádné dávky odpočinku ve wellness? Přímo v hotelu můžete relaxovat v bazénu (8x4 m, 27 - 28 °C), vířivce (35 - 36°C) a finské sauně (90 - 95°C). Za příplatek si užijte také některou z bohaté nabídky spa procedur - co třeba koupel nebo masáž?

Hotel Kolonáda ****

I.P. Pavlova 8 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od lázní
0,9 km
Zastávka
50 m

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Alžbětiny lázně
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech