Penzion Tvrz leží necelých 10 km od krásného historického města Tábor. Kromě ubytování ve stylových studiích či apartmánu nabízí také snídaně formou bufetu, welcome drink a fitness centrum. Dle varianty se pak těšte na degustaci jihomoravských vín, anebo na romantiku během večeře při svíčkách a následnou relaxaci v sauně.

O ubytování

Penzion Tvrz je zasazen v nádherné jihočeské přírodě v obci Ratibořské Hory. V blízkém okolí se nachází historické tvrze Dub (200 m) a Polánka (3 km).

Spoustu možností pro výlety a vyžití nabízí město Tábor vzdálené pouze 10 km. Centrum Tábora je plné starobylých budov upomínajících na slavnou minulost. Náměstí vévodí radnice z 16. století (12 km), v jejíchž prostorách je možné navštívit galerii a muzeum husitství. Zajímavým zážitkem je exkurze do středověkého podzemí, která začíná v průjezdu radnice. Milovníci fauny a flóry by si neměli nechat ujít Zoo Tábor (16 km) a Botanickou zahradu Tábor (11 km). Mlsné jazýčky potěší Muzeum čokolády a marcipánu (12 km) a fanoušky stavebnic zase Muzeum lega (14 km).

Ve sportovním Areálu Monínec (35 km) si užijete zábavu po celý rok. Najdete zde ski areál, wellness centrum, přírodní koupaliště Pilský rybník, bikepark a spoustu dalšího.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém studiu Levandule či Magnolie s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s vanou. K vybavení studia patří WiFi připojení, televize, kávovar a šatna. K dispozici je také apartmán Dub, který je ideální až pro 4 hosty.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na výtečné bufetové snídani s nabídkou teplých i studených pokrmů.

Kde budete relaxovat?

V penzionu je k dispozici sauna, ve které vás čeká zasloužený odpočinek po dni stráveném na výletech.

Penzion Tvrz

Penzion Tvrz

Dub 38 , Ratibořské Hory
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
10,6 km

Tipy na výlet

Tábor

TáborTip na výlet

Žádné město není tak spojeno s husitským hnutím jako Tábor. Město bylo založeno husity v roce 1420 a sloužilo jako základna jejich vojsku. Dnes se můžete vydat na procházku historickým centrem a především na Žižkově náměstí obdivovat zdobené štíty měšťanských domů. Uprostřed náměstí se vyjímá renesanční kašna a pomník Jana Žižky z Trocnova. Táborská radnice patří k nejvýznamnějším památkám pozdní gotiky u nás.

Co navštívit v Táboře?

  • Podzemní chodby
  • ZOO Tábor
  • Muzeum čokolády a marcipánu
  • Nevynechejte ani botanickou zahradu, Husitské muzeum, věž Kotnov s přilehlou Bechyňskou bránou, Muzeum Lega nebo Rozhlednu Hýlačku.

K přírodním zajímavostem patří nádrž Jordán s Jordánským vodopádem a Geologická expozice Pod Klokoty

Více informací
Hrad Kotnov a Bechyňská brána
Hrad Kotnov a Bechyňská brána
Jordánský vodopád
Jordánský vodopád
Zoo Tábor
Zoo Tábor