Dopřejte si dokonalý relaxační pobyt nedaleko Luhačovic v krásném Valašském hotelu a Pivních lázních Ogar ***, kde si pochutnáte na skvělém jídle a také si dokonale odpočinete během pivní koupele ve dřevěné kádi. Během procedury můžete neomezeně konzumovat Starobrno. Děti do 5 let zdarma. Kromě toho máte v ceně také 30 % slevu na masáž dle vašeho výběru či vstup do finské sauny, která po relaxaci v pivě jistě přijde vhod.

O ubytování

Užijte si pobyt ve Valašském hotelu a Pivních lázních Ogar ***, který leží v malém městečku Pozlovice, je obklopený přírodou, ale zároveň jen necelé 4 km od vyhlášených lázeňských Luhačovic. Na Luhačovickou kolonádu to budete mít jen 2,9 km a do Aquaparku Duha cca 4 km. Nejbližší lyžařský vlek Hlaďáčka pak najdete jen cca 12 km od hotelu.

Kde budete spát?

Bydlet budete v jednom ze 20 pokojů, které jsou moderní, stylové a útulné. Každý pokoj je vybaven v rustikálním stylu a samozřejmostí je satelitní TV, WiFi připojení a vlastní koupelna s vanou či sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Také v hotelové restauraci Šenk Ogar je hlavním stavebním materiálem dřevo. Kromě příjemné atmosféry si tu užijete vytříbenou chuť pokrmů valašské kuchyně. Často se zde pořádají koncerty, které jsou skvělým zážitkem. Vystupují zde umělci jako Plavci, Poutníci, ale i světový Čechomor.

Kde budete relaxovat?

Jelikož si v hotelu zakládají na svém jedinečném přístupu k hostům a originalitě, chtěli, aby se v podobném duchu neslo i jejich wellness. A tak vznikly pivní lázně - Starobrněnské pivní lázně na Ogaru. Na výběr jsou tu tři procedury v délce 60 minut, které se dají individuálně upravovat. Během procedur si můžete dopřát pivo (Starobrno) bez omezení. Následně je možné proceduru rozšířit ještě o odpočinek ve finské sauně či o masáž.

Valašský hotel a Pivní lázně Ogar ***

Hlavní 47 , Pozlovice
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Tipy na výlet

Luhačovice Tip na výlet

Nejoblíbenější moravské lázně Luhačovice nabízejí spoustu možností trávení volného času od sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a vychutnáváním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích. Neodolatelné kouzlo město získalo díky souboru staveb architekta Dušana Jurkoviče.

Co patří mezi skvosty Luhačovic?

  • Jurkovičův dům a soubor dalších staveb ve stylu lidové secese
  • Lázeňský park
  • Lázeňská kolonáda

Za relaxací zamiřte do Městské plovárny Luhačovice nebo na klidnou procházku k Jezírku lásky. Za poznáním se vydejte do Muzea luhačovického Zálesí.

Více informací
Městská plovárna Luhačovice
Přehrada Luhačovice
ZOO a zámek Zlín - Lešná