Aktivní dovolenou si užijete v centru Krkonoš, přímo v Harrachově v Hotelu Anna ***. Čeká vás polopenze a sleva na wellness a masáže. Další vyžití najdete v okolí - golf, tenis a samozřejmě hory a spousta možností výletů.

O ubytování

Hotel Anna *** se nachází v Krkonoších a to rovnou v centru Harrachova blízko lanové dráhy na Čertovu horu. Během zimy oceníte blízkost ski areálu Harrachov, který je vzdálen pouze 500 m. V okolí hotelu najdete i další vyžití, například v podobě koupaliště, tenisových kurtů a minigolfu. Také to odtud budete mít kousek k Mumlavskému vodopádu (1 km) a do Krkonošského národního parku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokoji s televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bufetu a servírované tříchodové večeře si vychutnáte v hotelové restauraci, kde se také podává polední menu. Těšte se na českou kuchyni i lahodné dezerty.

Kde budete relaxovat?

Do 15 minut chůze od hotelu najdete centrum Sportrelax 007, kde můžete uplatnit svou slevu na wellness se saunou a vířivkou, ale také na fitness, squash a masáže.

Hotel Anna ***

Harrachov 223 , Harrachov
Česká republika

+420 704 198 198

rezervace@anna-hotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Singltrek pod Smrkem Tip na výlet

Síť stezek Singltrek pod Smrkem nabízí trasy v celkové délce přes 80 kilometrů ve čtyřech stupních obtížnosti, díky čemuž jsou tratě vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro zkušené terénní cyklisty. Nástupní místo se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Pokud nemáte vlastní kolo, můžete využít zdejší půjčovnu. Vstupné se nevybírá a trať je otevřena celoročně, uzavřená bývá jen výjimečně a to z důvodu těžby dřeva nebo přírodních kalamit.

Singltrek pod Smrkem
Singltrek pod Smrkem
Singltrek pod Smrkem