Karlovy Vary jsou jednoznačně nejoblíbenějším lázeňským městem v Česku, tak se vydejte odhalit jeho krásu i vy. Interhotel Central **** se postará o luxusní ubytování, chutnou polopenzi i bohatou nabídku procedur. Navíc si zde odpočinete v parádním wellness s bazénem a vířivkou. Dáte přednost relaxačnímu pobytu nebo romantice se svou polovičkou? Tento pobyt v sobě spojuje obojí!

O ubytování

Moderní a luxusní Interhotel Central **** má privilegovanou polohu. Najdete jej přímo v srdci lázeňské zóny Karlových Varů na Divadelním náměstí. Celé lázeňské město tak budete mít jako na dlani. Od Vřídelní kolonády je hotel vzdálen pouhých 100 metrů, od Tržní i Zámecké kolonády 550 metrů a do Dvořákových sadů se projdete jen 1 000 metrů.

Kde budete spát?

K dispozici vám budou komfortní jednolůžkové pokoje s výhledem do dvora a dvoulůžkové pokoje s fantastickým panoramatickým výhledem na řeku a okolní lázeňskou architekturu císařského stylu 19. století, ale i s výhledem na hotelové terasy pro maximální klid. Jak pokoj Double Standard, tak i prostornější Double de Luxe jsou vybaveny klimatizací, satelitní LCD televizí, WiFi, telefonem, trezorem, minibarem a vlastní koupelnou s toaletou, vanou, župany a fénem. Vámi zvolený pokoj bude před vaším příjezdem romanticky vyzdoben.

Na čem si pochutnáte?

Výbornou polopenzi s českými i mezinárodními specialitami si každý den pobytu budete moci dopřát v prostorné hotelové restauraci. Snídaně se podávají formou bufetu, o víkendu se pak těšte i na Prosecco. Večeře si vyberete ze 7 jídel z menu, na kterém nechybí maso, ryby i vegetariánská jídla. Mezinárodní tým kuchařů pečlivě dbá na dodržování různorodých diet lázeňských hostů. V přízemí hotelu navštivte útulný lobby bar.

Kde budete relaxovat?

Velký Interhotel Central **** disponuje také rozsáhlým balneo a wellness centrem. Využijte neomezeného vstupu do bazénu, vířivky nebo fitness. Součástí hotelového Spa&Wellness je i nabídka různých léčebných, regeneračních a wellness procedur.

Interhotel Central ****

Divadelní náměstí 253/17 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 182 111

info@interhotel-central.cz

Check In
Od 16:00
Check Out
Do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 400 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 500 Kč/noc (vozy do výšky 150 cm, s vyšším vozem po domluvě na recepci)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
20 m
Aquapark
3,8 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Zpívající fontána
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Motýlí dům Žírovnice