Karlovy Vary jsou kouzelné lázeňské město, které by měl alespoň jednou navštívit každý. S nádechem luxusu si je užijete ve Spa Resort komplex Bristol Royal ****, který se skládá ze 4 budov (Georgy House, Královská vila, Tereza, Bristol). Těšte se na snídaně či polopenzi, relaxaci v bazénu a vířivce i na relaxační procedury.

O ubytování

Spa Resort komplex Bristol Royal **** je symbióza několika luxusních hotelů (Georgy House, Královská vila, Tereza, Bristol) rozsetá po největších českých lázních, Karlových Varech. Ať už budete ubytováni v kterémkoliv z nich, můžete si být jisti atraktivní polohou v centru lázeňské zóny, blízkost kolonád a horkých minerálních pramenů a krásnými výhledy. Všechny budovy komplexu najdete v jednom areálu se stejným vstupem/vjezdem.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v dvoulůžkových pokojích v jednom z hotelů Spa Resort komplexu Bristol Royal **** dle volných kapacit (Georgy House, Královská vila, Tereza či Bristol). V každém z pokojů bez rozdílu si však budete moci dosyta užít přepychové dvoulůžkové postele, satelitní TV, telefon s přímou volbou, Wi-Fi, trezor, minibar, koupelnu s vanou a toaletou, fén, pantofle a župan, kosmetický set a často také balkón se sezónním posezením.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace Palace nabízí stylové posezení s příjemnou atmosférou a nádherným panoramatickým výhledem na Karlovy Vary. Snídaně formou bufetu si zde vychutná každý bez rozdílu, k večeři budete mít na výběr ze široké škály pokrmů české i mezinárodní kuchyně. Bohatou denní nabídku doplňuje i tzv. barové menu.

Kde budete relaxovat?

Parádní hotelové wellness už čeká! Zvolíte si oddech v některém z bazénů, v sauně, při procedurách, ve vířivce – anebo všechno dohromady?

Spa Resort komplex Bristol Royal ****

Sadová 2026/19 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 348 803

spa@bristolgroup.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 400 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
1,2 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Alžbětiny lázně
Muzeum Jana Bechera