Vydejte se poznat krásu Jizerských hor a ubytujte se v Josefově Dole v Penzionu Ráj ***. Kromě chutné polopenze se těšte na odpočinek v sauně a vstup na venkovní přírodní koupaliště (dle sezony), které je obklopeno loukou a lesy.

O ubytování

Penzion Ráj *** se nachází v Josefově Dole v obklopení nádherné jizerskohorské přírody. Dokonalou dovolenou si zde užijete v jakémkoliv ročním období. V okolí penzionu vede řada tras pro výlety pěšky, na kole i na běžkách. Vydejte se třeba na Tanvaldský Špičák (10 km), na bobovou dráhu Jizerky (7 km) nebo do libereckého Centra Babylon (20 km) s aquaparkem, wellness a IQ parkem. Zdolat můžete také horu Ještěd (30 km) nebo se vydat za odpočinkem do Lázní Libverda (30 km). Milovníky zimních sportů potěší kromě desítek kilometrů upravovaných běžeckých tras blízkost hned několika lyžařských areálů, například na Tanvaldském Špičáku (4 km), v Bedřichově (8 km) či přímo v Josefově Dole (2 km).

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování v pohodlném dvoulůžkovém pokoji se sdílenou či vlastní koupelnou. Na pokojích je k dispozici WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu začnete snídaní ve formě bufetu. Přes den je v restauraci penzionu možné objednávat jídla ze stálého jídelního lístku. Večer se podávají večeře s možností výběru z menu.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni stráveném v nádherných Jizerských horách zajisté přijde vhod finská sauna. Během horkého léta se můžete osvěžit v přírodním koupališti, které leží přímo před penzionem.

Penzion Ráj ***

Josefův Důl 951E , Josefův Důl
Česká republika

776 86 81 81

info@penzionraj.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
4,6 km
Zastávka
0,8 km
Sjezdovka
2,9 km

Tipy na výlet

Jizerské hory Tip na výlet

Nejseverněji položené pohoří nazvané podle řeky Jizery, která zde pramení, to jsou Jizerské hory. Nejvyšší horou české části je Smrk. Jsou zde perfektní podmínky pro pěší i cyklistické výlety. Vydejte se do přírodní rezervace Rašeliniště Jizerky, na Čertův kámen v Josefově dole nebo na rozhlednu Císařský kámen u Jablonce nad Nisou.

Co kromě nádherné přírody navštívit?

  • Zámek Frýdlant
  • ZOO a Botanickou zahradu Liberec
  • Josefův důl a zdejší vodní nádrž

Vzrušující zážitek nabízí bobová dráha v Janově nad Nisou. Navštivte také jedinečné Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou nebo Sklářskou osadu Kristiánov.

Více informací
Vodní nádrž Josefův Důl
Zámek Frýdlant
Maják a muzeum Járy Cimrmana