Jen kousek od Českého Švýcarska, Aquaparku Děčín, komplexního sportovního hřiště a fantastického dětského hřiště stojí Hotel Kocanda ***. Ubytujte se v něm a mějte k tomu navíc bohaté snídaně, privátní wellness s vířivkou a saunou i láhev sektu.

O ubytování

Hotel Kocanda *** se nachází v Děčíně, hned vedle Labe a mnohých cyklostezek. Z hotelu to budete mít blízko jak k Národnímu park České Švýcarsko, který začíná přímo na kraji Děčína, tak i například k Aquaparku Děčín, kam pěšky dojdete do 10 minut. K zámku Děčín dojedete autem za 2 minuty.

Kde budete spát?

Všechny pokoje v hotelu jsou po rekonstrukci, jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, WiFi připojením a vlastní koupelnu se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně se podávají každé ráno. V Hotelu Kocanda najdete vlastní restauraci s terasou, kde si pochutnáte na tradiční české kuchyni. Na terase s výhledem na dětské hřiště můžete také relaxovat u kávy nebo jiného nápoje.

Cestujete s dětmi?

Do zeleně přímo u hotelu je zasazeno velké dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami, klouzačkami, lanovkou, horolezeckou stěnou, tobogánem a dalšími atrakcemi.

Něco navíc

Přímo před hotelem najdete nově vybudovaný sportovní areál U Kocánka s multifunkčním sportovním a workoutovým hřištěm.

Hotel Kocanda ***

Hotel Kocanda ***

Rytířská 77/2 , Děčín
Česká republika

+420 736 481 003

hotel@kocanda-decin.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
1,2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,2 km
Sjezdovka
26 km

Tipy na výlet

Děčín

DěčínTip na výlet

Severočeské město Děčín se rozkládá v kotlině na březích řeky Labe na rozhraní Českého Švýcarska a Českého středohoří. Dominantou města je zámek Děčín vypínající se na skále nad soutokem řek Labe a Ploučnice. Jedná se o jednu z nejnavštěvovanějších historických památek regionu.

Na druhé straně od zámku se tyčí skála zvaná Pastýřská stěna s oblíbenou výletní restaurací, odkud je překrásný výhled na město a zámek. Vyznavači adrenalinu si na Pastýřské stěně mohou vyzkoušet první českou via ferrata v centru města. Pro milovníky zvířátek je zde zase zoologická zahrada. Vodní radovánky si po celý rok užijete v Aquaparku Děčín. Jako na dlani uvidíte celé město z rozhledny na vrchu Děčínský Sněžník.

Více informací
Rudolfův kámen
Rudolfův kámen
Dolský mlýn
Dolský mlýn
Pravčická brána
Pravčická brána