Hotel Kocanda ****

Hotel Kocanda ****

Rytířská 77/2, Děčín
Česká republika

Provozuje společnost:
Shotty s.r.o. IČ: 28704231


+420 736 481 003

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
1,2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,2 km
Sjezdovka
26 km

O ubytování

Hotel Kocanda **** se nachází nedaleko centra města Děčín a nabízí krásný výhled na nedalekou řeku Labe. Díky blízkosti cyklostezky se jedná o ideální výchozí bod po krásách Děčínska a Českého Švýcarska. Čeká zde na vás ovšem také ubytování v moderních pokojích, kvalitní gastronomie a luxusní odpočinek v privátním wellness.

Dominantou města je Děčínský zámek (1,4 km) tyčící se na skále nad soutokem Labe a Ploučnice, kam se snadno dostanete pěšky či na kole po cyklistické trase podél vodního toku. Kromě dobových interiérů je na zámku k vidění také překrásná růžová zahrada, monumentální barokní konírna a expozice oblastního muzea.

Na skále Pastýřská stěna (2,1 km) na protějším břehu řeky najdete oblíbenou výletní restauraci a rozhlednu, odkud je na město nejkrásnější výhled. Pro akční turisty je na skále k dispozici via ferrata s 16 různými cestami (2,2 km) všech stupňů obtížnosti. V lesoparku kousek za Pastýřkou stěnou je umístěna zoologická zahrada (1,8 km), která je ideální výletním cílem nejen pro rodiny s dětmi. Daleko to z hotelu není ani do aquaparku Děčín (400 m) s celoročním provozem.

Zajímavých míst k vidění je ovšem mnoho i v okolí Děčína. Vydejte se například na zámek Benešov nad Ploučnicí (10 km), na zámek Velké Březno (15 km), ke zřícenině hradu Ostrý (13 km) nebo na hrad Střekov (26 km). Nádherné výhledy na Děčínsko budete mít z rozhledny Děčínský Sněžník (16 km), rozhledny Velký Chlum (5 km) nebo rozhledny Strážný vrch (21 km).

Dokonalým cílem výletu je také pohádkový Národní park České Švýcarsko (22 km) se skalními městy, roklemi, soutěskami, stolovými horami a atraktivními skalními vyhlídkami. Kromě slavné Pravčické brány (16 km) s výletním zámečkem Sokolí hnízdo stojí za vidění také oblast Labských pískovců s mohutným kaňonem řeky Labe. Výlet si můžete zpestřit plavbou na pramicích romantickými soutěskami řeky Kamenice.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním, moderně vybaveném pokoji s vlastní koupelnou. Součástí vybavení je televize, WiFi připojení a zdravotní matrace pro naprosté pohodlí během spánku.

  • Pokoj Double s přistýlkou má plochu 20 m² a je vybavený manželskou postelí, psacím stolem a rozkládací pohovkou.

  • Pokoje Manager nabídnou luxusnější interiér a plochu 25 m². Mohou být ve variantě Double s manželskou postelí nebo Twin s oddělenými jednolůžky. Nechybí psací stůl.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace Kocanda nabízí moderní gastronomii a krásný výhled z terasy na řeku Labe. Těšit se můžete na vynikající jídla, vyhlášený je například telecí burger v lahodné domácí bulce nebo předuzené pomalu pečené koleno z grilu.

Kde budete relaxovat?

Dokonalý relax v naprostém soukromí si užijete v privátní wellness s hvězdnou oblohou. Jeho součástí je hydromasážní vířivka, finská sauna a relaxační zóna. O osvěžení během odpočinku se postará dobře zásobený minibar s chlazenými nápoji včetně sektu.

Cestujete s dětmi?

V prostředí zeleně přímo před hotelem je pro malé hosty připraveno obrovské dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami, klouzačkami, lanovkou, horolezeckou stěnou, tobogánem a dalšími atrakcemi.

Něco navíc

Přímo před hotelem najdete nově vybudovaný sportovní areál U Kocánka s multifunkčním sportovním a workoutovým hřištěm.

Před hřištěm se nachází vojenský bunkr řopík, který byl vybudován jako součást obranné linie v roce 1938. Po rekonstrukci je možné do jeho útrob nahlédnout a na vlastní kůži poznat jeho atmosféru.