Vydejte se na pobyt nedaleko Dvora Králové, ve kterém najdete vyhlášenou Zoologickou zahradu, ale i řadu dalších turistických lákadel. Ubytujte se v Penzionu Na Faře, kde vás čeká chutná polopenze, odpočinek ve vířivce a sauně i zábava během ping pongu. Navíc si tu můžete půjčit kola s 20 % slevou.

O ubytování

Penzion Na Faře najdete v Královohradeckém kraji v Dubenci. Jedná se o malou, ale kouzelnou vesničku s kostelem sv. Josefa, kaplí Bolestivé matky Boží a pomníkem obětem 1. světové války, kde si užijete pohodu podkrkonošského venkova. Na výlet se vydejte do Dvora Králové nad Labem (9,5 km), kde najdete vyhlášenou zoologickou zahradu s unikátním africkým safari. Vydat se můžete i do historického centra, které je plné kostelů, pomníků a nechybí ani muzeum a galerie. V létě zamiřte na Tyršovo koupaliště (8 km), k vodní nádrži Rozkoš (23 km), zámku Ratibořice (22 km) či do Babiččina údolí (22 km). Za návštěv rozhodně stojí také Braunův Betlém (5,5 km) a Kuks (11,5 km)

Kde budete spát?

Nově zrekonstruovaný areál nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Vybrat si můžete stylový pokoj v části staré farnosti, anebo turistický pokoj v nové přístavbě. Všechny pokoje jsou vybaveny manželským lůžkem, televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou. Žehličku a fén vám rádi zapůjčí na recepci. K dispozici je také farní apartmá v historickém stylu a s barokními kamny.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s originálním barokním interiérem si skvěle pochutnáte. Těšte se na tradiční pokrmy i moderní světovou kuchyni připravovanou z čerstvých lokálních surovin. Nechybí ani útulný salonek vybudovaný v prostorách bývalých koňských stájí.

ZOO Dvůr Králové Tip na výlet

Všichni milovníci zvířat a rodiny s dětmi určitě znají vyhlášenou Zoo s tím pravým africkým safari. V Zoo Dvůr Králové vás čeká více než 2300 druhů zvířat. Park se proslavil chovem nosorožců, najdete zde největší skupinu žiraf chovanou mimo Afriku, pavilony pro šimpanze, okapi, šelmy či slony a další zvířata africké savany.

Jaké je největší lákadlo této ZOO?

Jedná se o Africké safari Josefa Vágnera a Lví safari, které nabízí možnost vydat se projížďkou mezi volně se pohybující zvířata. Na výběr, jak se na cestu vydat, je ze tří možností - vlastním autem, Afrika truckem nebo Safaribusem. Součástí jízdy Afrika truckem i Safaribusem je zajímavý a zábavný výklad. Trasa měří přibližně 5 kilometrů. Můžete pozorovat zebry, žirafy, antilopy a za speciální branou na vás čeká téměř kilometrová cesta lvím safari.

Pro odvážlivce je připravené i večerní safari, lanový park nebo možnost vyzkoušet si roli ošetřovatele v ZOO. Tak neváhejte a objevujte zvířecí říši pěkně z blízka.

Více informací

Kde budete relaxovat?

K relaxaci poslouží wellness centrum s vířivkou a infrasaunou, která zlepšuje funkci krevního oběhu a tiší bolest kloubů. Užít si můžete i jednu z exotických masáží, co třeba thajskou či havajskou?

Něco navíc

Ve velké herní místnosti se zabaví děti i dospělí. Zahrajte si kulečník, fotbálek nebo stolní tenis. V hotelu vám také rádi zapůjčí jízdní kola.

Penzion Na Faře

Dubenec 1, Dubenec
Česká republika

777 137 344

info@penzionnafare.cz

Check In
14:00 – 20:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
21 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
20 km