Navštivte Hotel Paris *** v Mariánských Lázních s vlastním balneo provozem. Pro zlepšení nebo utužení zdraví je kombinace tradiční lázeňské léčby, přírodních zdrojů a kulturního prostředí tou nejlepší kombinací. Kromě různorodých procedur a masáží na vás čeká bezbariérové ubytování, výborná polopenze, i káva s dezertem, kterou si v centru lázeňského města obklopeném přírodou vychutnáte mnohonásobně lépe než doma.

O ubytování

Hotel Paris *** se nachází v srdci Mariánských lázní na překrásném Goetheho náměstí, doslova několik kroků od Hlavní promenády se Zpívající fontánou. Kdykoliv tak můžete ochutnat blahodárné minerální prameny, například Rudolfův, Mariin či Křížový. Nedaleké Římské lázně nabízejí historickou atmosféru lázní vybudovaných již v roce 1896 i nejmodernější lázeňské procedury. V parku Bohemium (2,5 km) najdete jedinečnou expozici více než 70 miniatur významných staveb z celé České republiky. Vydejte se příjemnou procházkou na vyhlídky, ze kterých uvidíte celé lázeňské město jako na dlani. Mezi ty nejoblíbenější patří Clementsova (800 km), Mescéryho (800 km) či Karola (1 km). Senioři a hendikepovaní hosté ocení výtah a bezbariérovost celého hotelu.

Kde budete spát?

Čeká na vás ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standard. K vybavení každého pokoje patří satelitní televize, WiFi připojení, lednička a vlastní koupena s fénem. Nechybí ani posezení, skříň, psací stůl, telefon a trezor na vaše cennosti.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s terasou si ráno vychutnáte bohatou bufetovou snídani. Večer se podávají servírované večeře s výběrem z menu a nechybí ani oblíbený salátový bar.

Kde budete relaxovat?

V hotelu si můžete dopřát řadu relaxačních a léčebných procedur jako jsou různé druhy masáží či koupelí.

Hotel Paris ***

Goethovo náměstí 15/3 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 628 897

info@hotelparis.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 150 Kč/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnost procedur
Restaurace
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
0,6 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Zpívající fontána
Park Boheminium
Zámek Kynžvart