Hotel Paris ***

Hotel Paris ***

Goethovo náměstí 15/3, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 290 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnost procedur
Restaurace
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
0,6 km

O ubytování

Hotel Paris *** se nachází v srdci Mariánských lázní na překrásném Goetheho náměstí, doslova několik kroků od Hlavní promenády se Zpívající fontánou. Kdykoliv tak můžete ochutnat blahodárné minerální prameny, například Rudolfův, Mariin či Křížový. Nedaleké Římské lázně nabízejí historickou atmosféru lázní vybudovaných již v roce 1896 i nejmodernější lázeňské procedury. V parku Bohemium (2,5 km) najdete jedinečnou expozici více než 70 miniatur významných staveb z celé České republiky. Vydejte se příjemnou procházkou na vyhlídky, ze kterých uvidíte celé lázeňské město jako na dlani. Mezi ty nejoblíbenější patří Clementsova (800 m), Mescéryho (800 m) či Karola (1 km). Senioři a hendikepovaní hosté ocení výtah a bezbariérovost celého hotelu.

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj Standard laděný do historického stylu nabídne výhled do dvora, nemá balkon. K vybavení pokoje patří satelitní televize, WiFi připojení, lednička a vlastní koupena s fénem. Nechybí ani posezení, skříň, psací stůl, telefon a trezor na vaše cennosti. Za příplatek je možné přidat i přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s terasou si ráno vychutnáte bohatou bufetovou snídani. Večer se podávají servírované večeře s výběrem z menu a nechybí ani oblíbený salátový bar.

Kde budete relaxovat?

V hotelu si můžete dopřát řadu relaxačních a léčebných procedur jako jsou různé druhy masáží či koupelí.