Užijte si matičku Prahu z pořádného luxusu a navíc s dobrou dopravní dostupností. Ráno se posilněte bohatou snídaní formou bufetu a pak se vydejte poznávat krásy Prahy - anebo se potkat se všemi starými známými.

O ubytování

Moderní Hotel Pure White najdete v Praze přímo na Vinohradech, jen kousek (400 m) od krásného, rozlehlého, městského parku Folimanka. Na nejbližší zastávku MHD to budete mít 150 metrů, odkud vám to k nejznámějším památkám hlavního města bude trvat okolo 20 minut. Karlův most, Staroměstské náměstí, Pražský hrad i rozhledna Petřín, vše na dosah ruky.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v přepychových, prosklených a moderních pokojích se satelitní, plochou televizí, WiFi připojením, trezorem, ledničkou, stolem se židlí a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a vlastní koupelnou s vanou, WC a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V Pure White Hotel restauraci so můžete denně vychutnat bohatý snídaňový bufet s teplými i studenými jídly. S těmi se trefí do vkusu každému z vás! Poseďte také během dne s kávou či drinkem v hotelovém lobby baru.

Praha Tip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací

Pure White Hotel ****

Koubkova 570/12 , Praha
Česká republika

+420 770 199 445

rm@urbanfreme.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 550 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,7 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
7,8 km