Užijte si matičku Prahu z pořádného luxusu a navíc s dobrou dopravní dostupností. Ráno se posilněte bohatou snídaní formou bufetu a pak se vydejte poznávat krásy Prahy - anebo se potkat se všemi starými známými.

O ubytování

Moderní Hotel Pure White najdete v Praze přímo na Vinohradech, jen kousek (400 m) od krásného, rozlehlého, městského parku Folimanka. Na nejbližší zastávku MHD to budete mít 150 metrů, odkud vám to k nejznámějším památkám hlavního města bude trvat okolo 20 minut. Karlův most, Staroměstské náměstí, Pražský hrad i rozhledna Petřín, vše na dosah ruky.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v přepychových, prosklených a moderních pokojích se satelitní, plochou televizí, WiFi připojením, trezorem, ledničkou, stolem se židlí a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a vlastní koupelnou s vanou, WC a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V Pure White Hotel restauraci so můžete denně vychutnat bohatý snídaňový bufet s teplými i studenými jídly. S těmi se trefí do vkusu každému z vás! Poseďte také během dne s kávou či drinkem v hotelovém lobby baru.

Pure White Hotel ****

Koubkova 570/12 , Praha
Česká republika

+420 770 199 445

rm@urbanfreme.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 550 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,7 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
7,8 km

Tipy na výlet

Praha Tip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Karlův most
Staroměstské náměstí a orloj
Aquapalace Praha