Lokalita Posázaví zve k výletům do přírody i za památkami, případně to nemáte daleko ani za krásami Prahy či na zámek Konopiště. Užijte si příjemný pobyt se snídaní nebo polopenzí, bowlingem a adventure golfem.

O ubytování

Hotel Benica *** v Benešově u Prahy je ideálním výchozím bodem pro poznávání Posázaví. Tato hezká oblast na jih od Prahy nabízí spojení krásné přírody, historických památek a aktivního odpočinku v blízkosti řeky Sázavy. Vydejte se obdivovat například zámek Konopiště (1,5 km), Farmapark Soběhrdy (8,6 km), zámek Jemniště (14 km), Vojenské muzeum Lešany (14,5 km), nebo hrad Český Šternberk (24 km). Za návštěvu však stojí také muzeum Jawy (2,1 km) nebo prohlídka místního pivovaru Ferdinand (4,7 km). Aquapark Čestlice se nachází jen 25 minut jízdy autem. Skvělé možnosti sportovního vyžití i relaxace nabízí po celý rok Golf & Spa Resort Konopiště (6 km). Kromě odpočinku v moderním wellness si zde v létě zahrajete golf a v zimě si zalyžujete ve skiareálu.

Kde budete spát?

Ubytujte se ve dvoulůžkovém pokoji, kde se můžete naplno oddávat ničím nerušenému odpočinku. K dispozici vám bude WiFi připojení, psací stůl se židlí a nově zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem, fénem a kvalitní kosmetikou. Hosté velmi oceňují i předokenní rolety, díky kterým si v pokoji zajistíte naprostou tmu a klidnější spánek.

Na čem si pochutnáte?

Teprve v lednu 2020 zde vznikla nová, prostorná, klimatizovaná restaurace. Tým pod vedením zkušeného šéfkuchaře zde připravuje pestrou nabídku sezónních pokrmů, na kterých si bezpochyby pochutnáte. Každé správné jídlo by mělo být doplněno o kvalitní víno, o což se zde stará společnost Znovín a Lechovice.

Kde budete relaxovat?

V letních měsících je zde k dispozici venkovní bazén.

Cestujete s dětmi?

Děti si můžou kdykoliv pohrát v dětském koutku, za příznivého počasí také venku na dětském hřišti.

Hotel Benica ***

Hotel Benica ***

Ke Stadionu 2045 , Benešov
Česká republika

+420 737 797 214

info@benica.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
6,6 km