O ubytování

V samém srdci města Bzenec, jen 350 metrů od Bzeneckého zámku, se nachází Hotel Beta ***, který bude vaším skvělým výchozím bodem pro mnoho výletů po okolí, ať už pěšky, na kole či autem. Hotel byl dostavěn v roce 2015 a majitelé mu vtiskli jedinečnou podobu čerpající z historie i současnosti moravského Slovácka. Vydejte se po síti upravených cyklostezek nádhernou krajinou plnou vinic, navštivte Kapli sv. Floriána a Šebestiána ve Bzenci nebo Rozhlednu Radošov – Veselí nad Moravou a mnoho dalších pamětihodností a vyhlídek. Co byste ale rozhodně při návštěvě Bzence neměli vynechat, je nádherný Zámek Milotice vzdálený jen 12 km.

Kde budete spát?

Z celého interiéru hotelu dýchá láska k vínu a zdejším vinicím - a nejinak je tomu i v pokojích. Všechny jsou vybaveny LCD TV se satelitním příjmem, WiFi připojením, ledničkou a sprchovým koutem a je z nich krásný výhled na město. Ve druhém podlaží hotelu jsou pokoje navíc vybaveny klimatizací. Apartmány jsou navíc vybaveny vanou a jsou prostornější.

Na čem si pochutnáte?

V Hotelu Beta *** se podává vyhlášená moravská i světová kuchyně z nejčerstvějších a pokud možno i místních surovin, doplněná o široký výběr místních vín. A když se tento gurmánský požitek spojí s příjemnou obsluhou, budete vždy odcházet spokojeni.

Bzenec Tip na výlet

V Bzenci se opravdu nudit nebudete. K návštěvě tu láká hned několik významných historických památek. Nejznámější je asi návrší Starý hrad, kde však v současné době žádný hrad nenajdete, jeho existenci však dokládá torzo kaple sv. Floriána a Šebestiána. Pokochat se můžete i budovou novogotického zámku Bzenec, který je sice k prohlídce nepřístupný, ale více se o něm dozvíte při prohlídce v Zámeckém vinařství. Zajímavost: V zámeckém parku najdete dvě lípy, které jsou nejstaršími stromy na Moravě a rostly tu prý už za krále Přemysla Otakara II.

Více informací

Hotel Beta ***

nám. Svobody 760, Bzenec
Česká republika

+420 518 385 084

recepce@hotelbeta.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
3,5 km
Zastávka
0,3 km