Poznejte Prahu pěkně z blízka. V Hotelu U Zlaté podkovy *** budete mít dostatek pohodlí ve studiu se setem na přípravu kávy a čaje. Dítě do 9 let má pobyt s vámi zdarma. Na místě si můžete dokoupit snídaně.

O ubytování

Hotel U Zlaté podkovy *** se nachází na Malé Straně v historické budově ze 16. století. Nejznámější pražské dominanty jsou vzdáleny jen pár kroků. Během několika minut dojdete na Hradčanské náměstí (400 m), na Pražský hrad (600 m), k Jelenímu příkopu (600 m), k Loretě nebo k Jízdárně Pražského hradu (700 m). Příjemnou procházkou se dostanete k Petřínské rozhledně (1 km), do Zahrady Kinských (2 km) a k Tančícímu domu (2 km). Přes Karlův most se můžete vydat za památkami na Staroměstké či Václavské náměstí (2 km). Mezi oblíbené cíle turistů patří také Zoo Praha (7 km), Aquapalace Praha (22 km) či Národní muzeum (3 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém studiu, anebo v prostorném apartmánu. Každé studio je vybaveno kuchyňským koutem s lednicí a rychlovarnou konvicí, televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou. Podobně je tomu i u apartmánů, ty jsou dvoupokojové a prostornější, díky tomu se v nich můžete pohodlně ubytovat až ve 4 lidech, navíc v nich najdete vařič a mikrovlnnou troubu. Výhled budete mít na Královskou cestu, do Nerudovy ulicee či na typickou hotelovou pavlač.

Na čem si pochutnáte?

Ráno se v hotelové restauraci s atmosférou staročeské pivnice podává bohatá snídaně (za příplatek). Přes den zde můžete zasytit velký i malý hlad pokrmy ze širokého menu české i mezinárodní kuchyně připravených z kvalitních surovin. K jídlu si můžete objednat výborné točené pivo a vynikající vína z Moravy. Po celý rok je pro hosty otevřena zahrádka.

Něco navíc

Nad vchodem do hotelu je původní domovní znamení z roku 1559. Obraz svatého Václava se skutečnou podkovou na koňské noze je připomínkou obrovské historické hodnoty budovy. Vztahuje se k němu příběh zlaté podkově: kdo nechal zde nechat svého koně řádně okovat, šťastně dojel.

Apartmány U Zlaté podkovy ***

Nerudova 34 , Praha
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
Od 14:00 do 20:00
Check Out
Do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkování v okolí

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Zastávka
0,5 km