Skvělá hodnocení si ASTORIA Hotel & Medical Spa **** přímo v centru Karlových Varů bezesporu zaslouží. I vy budete nadšeni ze vždy ochotného a přátelského personálu, výjimečné kvality ubytování a polopenze či neomezeného vstupu do hotelového bazénu a sauny. Dopřejte sobě nebo svým blízkým odpočinek ve výjimečném lázeňském prostředí s luxusním ubytováním a léčebnými procedurami v Medical Spa & Wellness.

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací

Výhled přímo na Mlýnskou kolonádu

V luxusním lázeňském komplexu ASTORIA Hotel & Medical Spa **** přímo naproti jedné z hlavních karlovarských kolonád se můžete těšit na okázalé služby. Všech pět budov komplexu včetně 300 metrů vzdálené Depandance Wolker *** se nachází v městské památkové zóně a poslední jmenovaná je dokonce nemovitou kulturní památkou.

Ve zrekonstruovaných pokojích Comfort s barevně sladěným nábytkem i doplňky najdete pohodlné postele, WiFi, LED televizi, chladničku, telefon, rádio a samozřejmě vlastní koupelnu se sprchou či vanou a toaletou.

Královská polopenze, čajovna i balneoprovoz

Od snídaní a večeří formou bohatého studeného i teplého bufetu v restauraci Astoria se vám nebude chtít odejít. Vaše chuťové pohárky budou nadšené i z neomezené konzumace 4 druhů prvotřídních čajů v nové Tea Lounge Room - přepychové hotelové čajovně.

Neomezený vstup do bazénu a sauny i různorodé léčebné procedury si můžete dopřát v Medical Spa & Wellness. Kvalifikace a odborné zkušenosti zdravotnického personálu řadí ASTORIA Hotel & Medical Spa **** na přední místo v nabídce léčebných služeb v Karlových Varech. Unikátní vřídelní minerální koupel si zde užijete díky přívodu této vody přímo ze soukromého hotelového pramene.

Pitnou kúru zahajte například u jednoho z 5 minerálních pramenů Mlýnské kolonády, ke kterým to budete mít z hotelu jen několik kroků. Co třeba taková Rusalka?

Luxusní lázeňská atmosféra

Karlovy Vary patří mezi nejnavštěvovanější evropské lázně z nejednoho důvodu. Přijeďte si i vy užít jedinečnou kombinaci lázeňské secesní architektury a památek, kulturních událostí i kouzelné přírody s mnoha vyhlídkami a lázeňské atmosféry plné klidu a pohody.

ASTORIA Hotel & Medical Spa ****

Vřídelní 92/21, Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 335 111

smm@astoria-spa.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 500 Kč (u Hotelu Thermal 250 Kč, ulice Na Vyhlídce zdarma)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
0,4 km