ASTORIA Hotel & Medical Spa ****

ASTORIA Hotel & Medical Spa ****

Vřídelní 92/21, Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 335 143

reservation@astoria-spa.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,4 km

O ubytování

ASTORIA Hotel & Medical Spa **** se nachází v nádherné secesní budově přímo v historickém jádru lázeňského města Karlovy Vary. Nabízí unikátní polohu přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými prameny. Vydejte se příjemnou procházkou i na další kolonády: přes romantickou Tržní kolonádu (200 m) se dostanete až k nejznámější Vřídelní (500 m) s pramenem Vřídlo. Jako na dlani uvidíte celé město z rozhledny Diana (2 km) a vyhlídek Jelení skok (1 km) či Rohanův kříž (2 km). Během návštěvy Karlových Varů zavítejte také k působivé budově grandhotelu Pupp (800 m) a do oblíbeného muzea Becherovky (1,5 km) či sklářského muzea Moser (200 m).

Kde budete spát?

Hlavní budova hotelu nabízí ubytování v pohodlně zařízeném dvoulůžkovém pokoji Comfort (min. 19 m²) vybaveném satelitní televizí, WiFi připojením, ledničkou a vlastní koupelnou. Nechybí ani telefon, rádio a trezor na vaše cennosti. Za příplatek můžete zvolit větší pokoj Comfort Plus (min. 20 m²) s balkonem nebo luxusnější pokoj Superior (min. 22 m²) s balkonem a výhledem na Mlýnskou kolonádu.

Depandance Art Deco WOLKER se nachází jen 300 m od hlavní budovy a je vyhlášen nemovitou kulturní památkou. Interiér této budovy je plný secesních stavebních prvků a pokoje zde jsou opravdu stylové. Navíc prošly koncem roku 2020 rekonstrukcí. Ubytovaní budete v pokoji typu Comfort Plus (28 m²). I v něm najdete televizi, WiFi připojení, telefon, rádio, trezor, lednici a vlastní koupelnu. K dispozici s příplatkem jsou také pokoje Superior, které jsou prostornější (31 m²) a mají navíc ve výbavě set na přípravu kávy, župan či pantofle.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí skutečně okouzlující výhled na Mlýnskou kolonádu. Ráno si zde vychutnáte bohatou snídani ve formě bufetu s výběrem mnoha teplých i studených pokrmů. Obědy a večeře probíhají rovněž formu bufetu. Milovníci čaje zajisté ocení, že součástí hotelu je i čajovna Tea Lounge Room. Zde budete mít jedinečnou možnost zdarma ochutnat wellness čaje připravované speciálně pro ubytované hosty.

Kde budete relaxovat?

Rozsáhlá hotelová nabídka wellness a zdravotních služeb vám pomůže vrátit se do tělesné i duševní rovnováhy. Kromě odpočinku u bazénu či ve finské sauně si můžete dopřát řadu procedur jako hydroterapie, inhalační léčba, oxygenoterapie či solná terapie. Samozřejmostí je také široká nabídka příjemných masáží. To vše ještě umocňuje vyhlášená karlovarská minerální voda, kterou je možné ochutnat z mnoha pramenů po celém městě.

Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech snad není exkluzivnější místo, kde se můžete ubytovat, než naproti Mlýnské kolonády. I bez toho je ale hotel úžasným místem pro odpočinek. Disponuje totiž vlastním minerálním pramenem a využívá jej k lázeňským procedurám, které jsou, stejně jako ostatní služby v hotelu, na vysoké úrovni. Čistota a preciznost jsou zde samozřejmostí. Osobně se mi také velice líbil čajový salonek, kde jsou denně k dispozici čtyři druhy prvotřídních čajů.”

Jozef Benovič - Obchodní tým
Osobně ověřeno: Ledna 2020