Užijte si dovolenou na Zlínsku v Uherském Brodě. Ubytováni budete v Hotelu Palmira ***, ze kterého to budete mít kousek ke všem lákadlům, které město nabízí. V ceně máte snídaně či polopenzi, slevu do blízkého aquacentra Delfín a také mytí vozidla v Autoumývárně.

O ubytování

Hotel Palmira *** najdete v Uherském Brodě, který je známý jako město Jana Amose Komenského. Vydejte se na procházku náměstím až k Dominikánskému kostelu (1 km), planetáriu (1,1 km) či muzeu Jana Amose Komenského (1,2 km). Celoročně otevřený Aquapark Delfín (280 m) oceníte jak při pobytu ve dvou, tak i s celou rodinou. Na výlet se vydejte třeba na zámek Nový Světlov (13 km) či Buchlovice (26 km). Na dosah je také Uherské Hradiště a Zlín.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 13 dvou a třílůžkových pokojů s televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Přímo v budově hotelu je k dispozici bistro, kde se každé ráno podávají snídaně formou bufetu či jako snídaňové menu (dle obsazenosti). Vychutnat si tu můžete také oběd či večeři.

Slovácko Tip na výlet

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.

Co nevynechat při návštěvě Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámek Buchlovice
  • poutní místo Velehrad

Vydejte se i do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradiště nebo Veselí nad Moravou. Ve Starém Městě navštivte Památník Velké Moravy a unikátní Kovozoo.

Více informací

Hotel Palmira ***

Vlčnovská 468, Uherský Brod
Česká republika

+420 601 202 202

hotel.palmira@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
80 m
Aquapark
0,3 km
Sjezdovka
23 km