Hotel & SPA centrum Palmira ***

Hotel & SPA centrum Palmira ***

Vlčnovská 468, Uherský Brod
Česká republika

Provozuje společnost:
Martin Bujáček s.r.o IČ: 05040809


+420 601 202 202

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
80 m
Aquapark
0,3 km
Sjezdovka
23 km
Běžkování
18,2 km

O ubytování

Hotel & SPA centru Palmira *** se nachází v Uherském Brodě, v rodišti Jana Amose Komenského, kterého tu připomíná několik památek. Místo je turisty vyhledávané kvůli zajímavé historii a slovácké kultuře, lákává je však i příroda v okolí. Bílé Karpaty nebo Vizovické vrchy můžete objevovat na kole i pěšky.

Začněte prohlídkou historického centra Uherského Brodu, kde dodnes najdete zbytky hradeb z bývalého opevnění. Vydat se můžete po naučné stezce, která vás provede skrze nejvýznamnější místa ve městě. Nevynechejte gotický kostel Mistra Jana Husa (500 m) nebo kostel Nanebevzetí Panny Marie (900 m), kde je vystavena Černá Madona.

Skrze Masarykovo náměstí (300 m) se dostanete příjemnou procházkou až k Dominikánskému kostelu (1 km), planetáriu (1,1 km) či muzeu Jana Amose Komenského (1,2 km), které byste při návštěvě Uherského Brodu rozhodně neměli minout. .

V Uherském Brodu si užijete také spoustu zábavy třeba v celoročně otevřeném Aquaparku Delfín (280 m), který oceníte jak při pobytu ve dvou, tak s celou rodinou. V létě za vyrazte buď na místní koupaliště, nebo o pár kilometrů dál do nově zrekonstruovaného parkoviště Vlčnov. V nedalekém Uherském Hradišti (16 km) je pro vaše ratolesti připraveno adrenalinové Sport Centrum Morava (19 km). Na dosah ruky budete mít také město Zlín (30 km) nebo lázně Luhačovice (14 km).

Spoustu příjemných zážitků nabízí také okolí Uherského Brodu. Turistiku, cyklovýlety i lyžovačku si užijete v rozmanité krajině Bílých Karpat. Tato jedinečná oblast zařazená mezi biosférické rezervace UNESCO vám nabídne překrásné výhledy, i zajímavé kulturní památky, jako je zámek Nový Světlov (13 km) či větrný mlýn v Kuželově (34 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z prakticky zařízených dvou či třílůžkových pokojů, které v nedávné době prošly rekonstrukcí. Jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, televizí a WiFi připojením.

Na čem si pochutnáte?

Přímo v budově hotelu je k dispozici bistro, kde se každé ráno podává snídaně formou bufetu nebo výběrem z menu (dle obsazenosti). Vychutnáte si tu také oběd či večeři. V nabídce najdete domací pizzy, tortilly nebo vepřová žebra. V létě si tu můžete posedět na zahrádce a osvěžit se zmrzlinou.

Kde budete relaxovat?

Těšit se můžete na privátní wellness & spa centrum, které je součástí hotelu. Jedinečný relax si dopřejete ve velké vířivé vaně nebo aromainfra sauně. K odpočinku si můžete připít i sektem z hotelového bistra.

Tipy na výlet

Slovácko
Slovácko
Uherský Brod
Uherský Brod
Veselí nad Moravou
Veselí nad Moravou