Ubytujte se v samotném centru Prahy v jednom z moderních apartmánů v Royal Court Apartments v části Nové město. Apartmány mají vlastní vybavenou kuchyňku a ubytovat se můžete i s dětmi. Těšte se také na skvělé snídaně a láhev vína.

O ubytování

Royal Court Apartments najdete v samotném centru Prahy v části Nové město. Zastávka metra (I.P. Pavlova) je jen 2 minuty chůze od apartmánů a na Václavské náměstí dojdete do 10 minut. V těsné blízkosti je spousta skvělých míst - Park Folimanka s krytem, Pravoslavný chrám sv. Kateřiny Alexandrijské, Náměstí Míru a několik krásných kostelů.

Kde budete spát?

Užijte si ubytování v jednom z komfortně a stylově zařízených apartmánů. Kromě pohodlné postele, televize, WiFi připojení, trezoru a vlastní koupelny má každý apartmán vlastní vybavenou kuchyňku a jídelní stůl s židlemi. Některé jsou navíc vybaveny klimatizací. Za příplatek se můžete ubytovat ve větších apartmánech až pro 6 osob.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na croissantu a kávě, v přízemí pak najdete menší stylovou kavárnu. V okolí je spousta restaurací, kam můžete vyrazit na oběd či večeři.

Royal Court Apartments

Legerova 48 , Praha
Česká republika

+420 725 702 326

apartments@royalcourthotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po předchozí domluvě za poplatek 270 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování placené 450 - 540 Kč

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
19,5 km

Tipy na výlet

Praha Tip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Karlův most
Staroměstské náměstí a orloj
Aquapalace Praha