Ubytujte se v samotném centru Prahy v jednom z moderních apartmánů v Royal Court Apartments v části Nové město. Apartmány mají vlastní vybavenou kuchyňku a ubytovat se můžete i s dětmi. Těšte se také na skvělé snídaně a láhev vína.

O ubytování

Royal Court Apartments najdete v samotném centru Prahy v části Nové město. Zastávky tramvají a autobusů i stanice metra trasy C (I.P. Pavlova) jsou vzdáleny 2 minuty chůze. Snadno se tak dostanete za památkami, kulturou, nákupy i dalšími zážitky, které hlavní město nabízí.

Na Václavské náměstí dojdete pěšky do 10 minut a dále pak můžete pokračovat třeba na Staroměstské náměstí s orlojem (2 km), na Karlův most (2,5 km) a pak dále na Pražský hrad (4 km). Skvělé výhledy na metropoli budete mít z Petřínské rozhledny (3,3 km) či z vrchu Vítkov (2,5 km).

V oblasti kolem Václavského náměstí najdete mnoho obchodů a butiků. Za nákupy se pak můžete vydat také do OC Palladium (2 km), do Obchodního domu My Národní (1 km) nebo OC Anděl (2,5 km). V období Vánoc doporučujeme navštívit nedaleké vánoční trhy na náměstí Míru (500 m), na náměstí Jiřího z Poděbrad (1,5 km) a samozřejmě také ty nejznámější na Staroměstském náměstí.

Kde budete spát?

Užijte si ubytování v jednom z komfortně a stylově zařízených apartmánů. Kromě pohodlné postele, televize, WiFi připojení, trezoru a vlastní koupelny má každý apartmán vlastní vybavenou kuchyňku a jídelní stůl s židlemi. Některé jsou navíc vybaveny klimatizací. Za příplatek se můžete ubytovat ve větších apartmánech až pro 6 osob.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na croissantu a kávě, v přízemí pak najdete menší stylovou kavárnu. V okolí je spousta restaurací, kam můžete vyrazit na oběd či večeři.

Royal Court Apartments

Legerova 48 , Praha
Česká republika

+420 725 702 326

apartments@royalcourthotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 270 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 540 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
19,5 km

Tipy na výlet

Vánoční trhy v Praze Tip na výlet

Vánoční atmosféra v době adventu je jedna z nejkrásnějších věcí na Praze. Pokud míříte do hlavního města v tomto období, rozhodně navštivte Staroměstské náměstí, dejte si horký trdelník a svařené víno a počkejte do setmění, až bude vše zářit. Po celou dobu vánočních trhů se navíc můžete těšit i na hudební program.

Aquapalace Praha
Tančící dům
Národní divadlo