Procházejte se po malebné kolonádě, popíjejte léčivé minerální prameny a hlavně si užívejte nekonečné pohody a klidu v luhačovické Vládní vile. V ceně balíčku na vás čeká polopenze, vstup na plovárnu, půjčení Nordic Walking holí i láhev Vincentky a welcome drink.

O ubytování

Vládní vila Luhačovice se nachází jen pár kroků od lázeňského parku a kolonády v centru (cca 500 m) slavných moravských lázní. Má za sebou dlouhou historii. Byla postavena v roce 1906 a od té doby v ní byla ubytována řada známých osobností.

Kde budete spát?

Všechny pokoje vily jsou vybaveny televizí a vlastní koupelnou. Největší komfort a zároveň cestování časem zažijete v pokojích VIP/retro s balkonem, které jsou zařízeny ve vládním retro stylu. V tomto stylu je k dispozici jeden dvoulůžkový pokoj a jedno apartmá pro dva páry.

Na čem si pochutnáte?

Přímo ve vile se podávají snídaně formou bufetu. Obědy a večeře se podávají v partnerské restauraci na lázeňském náměstí cca 250 m od vily.

Kde budete relaxovat?

Wellness & spa relaxační centrum, ve kterém můžete v Luhačovicích relaxovat, se nachází nedalekého vily v partnerském hotelu. Součástí centra je bazén, vířivka, finská, parní a bylinková sauna a tepidárium, dopřát si můžete i různé masáže, zábaly a koupele.

Vládní vila Luhačovice

Vládní vila Luhačovice

Leoše Janáčka 270 , Luhačovice
Česká republika

+420 722 927 927

info@vila-luhacovice.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc (pouze po předchozí domluvě)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Lázně

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
100 m
Sjezdovka
2 km