Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Vládní vila Luhačovice

4/5
(Celkem 73 hodnocení)Skvělé
Luhačovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Vládní vila Luhačovice

Vládní vila Luhačovice

Leoše Janáčka 270, Luhačovice
Česká republika

Provozuje společnost:
Ing. Rostislav Kovařík IČ: 65792050


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
15:00 - 16:00
Check Out
8:00 - 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
100 m
Sjezdovka
2 km

Hodnocení od zákazníků

4/5 (Dagmar Z.) (Česko - Česko)

Nedobré snídaně, nevhodné chování p. recepční, neúplné bydlení. Okolí a příroda, super.

5/5 (Miroslava Š.) (Česko - Česko)

Hotel ve velmi příjemné lokalitě - Luhačovice jsou zaručený úspěch, strava výborná, personál vlídný, příjemný, jediný nedostatek - příliš krátký pobyt :)

5/5 (Alena B.) (Česko - Česko)

Byla bych spokojena ještě více, kdyby byl v koupelně (je dost velká) sušák na prádlo. Po příchodu z bazénu nebylo kam pověsit plavky a ručníky.

5/5 (Vladimíra S.) (Česko - Česko)

Byli jsme spokojeni. Lokalita blízko centra. Čisté a příjemné prostředí. Rádi se vrátíme.

O ubytování

Vládní vila Luhačovice se nachází v centru lázní Luhačovice v bezprostřední blízkosti lázeňského parku, kolonády a historických staveb architekta Dušana Jurkoviče. Vila postavená již v roce 1906 dnes nabízí luxusní ubytování s jedinečnou historickou atmosférou.

Luhačovice jsou čtvrté největší lázeňské město v Česku. Jejich jedinečné přírodní prostředí inspirovalo architekta Dušana Jurkoviče k vytvoření zcela unikátního souboru staveb ve stylu lidové secese. Patří mezi ně například Jurkovičův dům (800 m), Chaloupka (900 m), Jestřábí (250 m) či Hudební pavilon (300 m).

Centrem lázní je luhačovická kolonáda (500 m), která prošla nedávno kompletní rekonstrukcí, a tak je dnes oblíbeným místem vycházek. Z vily se k ní snadno dostanete příjemnou procházkou zelení. Tvoří ji Velká kolonáda, Malá kolonáda a hala Vincentky (700 m), kde je možné ochutnat nejznámější z luhačovických pramenů. K místním léčivým pramenům patří také pramen Amandka (750 m), Nový Julibejní (800 m), pramen Dr. Štastného (1 km) či Ottovka (1 km).

Přímo v Luhačovicích lákají k návštěvě zámek Luhačovice (2,7 km), Minigalerie rozhleden (2 km) a Muzeum luhačovického Zálesí (1,7 km). Oblíbenými výletními cíli v okolí jsou například rozhledna Na Skalce (14 km), Muzeum Jana Amose Komenského (19 km), zřícenina Janův hrad (13 km) a zámek Vizovice (19 km).

Kde budete spát?

Dvoulůžkové pokoje Classic se nacházejí ve druhém patře vily. Jsou vybaveny moderním nábytkem, televizí a WiFi připojením. Jejich součástí je také vlastní koupelna.

Dvoulůžkové pokoje VIP se nacházejí v prvním patře vily a kromě stylového retro vybavení je jejich součástí také balkon s posezením. Samozřejmostí je také vlastní koupelna, televize a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na snídani ve formě bufetu s pestrým výběrem studených i teplých pokrmů. Těšte se například na vajíčka na různé způsoby, čerstvé pečivo, výběr uzenin a sýrů, cereálie, mléčné výrobky, domácí dezerty a samozřejmě ovoce a zeleninu.

4   Skvělé 53 hodnocení