• Bližší informace naleznete v dalším infu

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Dovolená ve vile, kterou navštěvovala šlechta

Vládní vila Luhačovice má za sebou zajímavou historii - postavili ji v roce 1906 a od té doby se v ní ubytovávala řada známých osobností od šlechty Rakousko-uherské monarchie, přes stranické delegace socialistického Československa až po zajímavé hosty, jako je Juraj Jakubisko, Vladimír Špidla nebo exprezident Václav Klaus.

Vilu najdete jenom kousek od lázeňského parku a kolonády, přibližně kilometr od centra města Luhačovice. Všechny pokoje vily mají vlastní koupelnu, nechybí ani TV. Při zakoupení 2 kupónů si můžete bez příplatku užívat komfortu a retro interiéru VIP apartmá.

Přímo ve vile se podávají snídaně formou bufetových stolů. Máte také možnost zajít na oběd či večeři, které se podávají v partnerské restauraci na lázeňském náměstí cca 250 m od vily.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Tomáš F.)

Prostředí- skvělé. Personál - profesionální přístup, bez chyby.

Vynikající (Anna B.)

Byli jsme velmi spokojeni, jak s ubytováním tak s personálem i dělat stravou. Měli jsme vstup na plovárnu, úžasné. Doporučujeme procházku na přehradu.

Standard (Zoltán L.)

Čas sa tam zastavil v roku 1978. Wellness žiadny, je to hotel akurát na prespanie. Aj na obedy sme museli ísť cca. 1km. Ráno bola teplá voxa v sprche asi po 15min. Na izbe nie je telefon, takže keby bolo niečo treba tak po schodoch na tzv.recepciu. Vilu sme si zamkýñali sami, lebo "už tam nikto nebude".