Ubytujte se v osvědčeném Hotelu Otar ***, pochutnejte si na snídaních a vyrazte do víru velkoměsta. Blízká tramvaj vás zaveze ke Karlovu mostu i Pražskému hradu, metrem se za 5 minut dostanete na Václavské náměstí.

Ubytování v Praze s veškerým pohodlím

Hotel Otar *** se už více než 15 let stará o hosty přijíždějící do Prahy. Budova se nachází v blízkosti nákupního centra Arkády Pankrác, Kavčích hor nebo historické památky Vyšehrad.

Pokoje jsou komfortně vybavené, těšte se na kvalitní matrace, TV/SAT, vysokorychlostní internetové připojení, telefon a samozřejmě vlastní koupelnu s WC, sprchou a hotelovou kosmetikou. Většina pokojů má také psací stůl. Přístup v prostorách ubytování je řešen bezbariérově, k dispozici je tu výtah.

V hotelové restauraci se podávají snídaně formou bufetu. Svou slevu do restaurace můžete uplatnit v Harry´s Restaurantu v Hotelu Oya ***.

Nespornou výhodou je skvělé napojení hotelu na hromadnou dopravu. 250 m od hotelu se nachází zastávka metra Pražského povstání a z vedlejší ulice odjíždí tramvaj, jejíž trasa vede přes Národní třídu, Karlův most či Staroměstské náměstí až k Pražského hradu. V pozdních hodinách staví u hotelu také noční autobus.

Hotel Otar ***

Sevřená 1302/2, Praha
Česká republika

+420 261 212 431

info@hotelotar.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování po rezervaci za poplatek 350 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost