• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Otar *** se už více než 15 let stará o hosty přijíždějící do Prahy. Hotel se nachází v blízkosti nákupního centra Arkády Pankrác, Kavčích hor nebo historické památky Vyšehrad.

Pokoje jsou komfortně vybavené, těšte se na kvalitní matrace, TV/SAT, vysokorychlostní internetové připojení, telefon a samozřejmě vlastní koupelnu s WC, sprchou a hotelovou kosmetikou. Většina pokojů má také psací stůl. Přístup v prostorách ubytování je řešen bezbariérově, k dispozici je tu výtah.

Pro turisty jsou v hotelu připraveny různé brožury a plány města, v hotelové restauraci zase lákavé pokrmy sestavené pod taktovkou zkušené šéfkuchařky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka C.)

Personál v hotelu velice příjemný a ochotný, pokoje čisté a celkově byl pobyt velice příjemný. Určitě bych hotel doporučila.

Vynikající (Jozef D.)

Boli sme mimoriadne spokojní. Každý deň uprataná izba, s výmenou ručníkov, mydla. Raňajky boli pestré a vynikajúce. Pochutili sme si

Vynikající (Slávka K.)

Boli sme veľmi spokojní. Čisté izby, denne upratovanie. Bohaté raňajky. A najlepšie: personál - mily, ochotný, na jednotku. Ďakujeme!