Užijte si romantický wellness pobyt v krásné přírodě Krkonoš. Hotel U Zvonu *** vás vyhlíží v malebném městě Vrchlabí. Kromě luxusního ubytování s polopenzí se můžete těšit na privátní wellness s vířivkou i saunou, výraznou slevu na párovou relaxační masáž, kávu s dezertem, láhev sektu a mísu ovoce na pokoji a to stále není vše z balíčku, natož z okolních krás a zajímavostí.

Zámek Vrchlabí Tip na výlet

Dominantou města Vrchlabí je jednoznačně renesanční zámek. Objekt zámku je dnes sídlem městského úřadu a Správy KRNAP, a tak mají návštěvníci přistup pouze do vstupní haly. Nic mu to ale neubírá na jeho majestátnosti a okouzlující atmosféře. Jeho okolí je volně přístupné a vy si můžete užít procházku v přilehlém parku s jezírky a vzácnými dřevinami.

Komfort a romantika na horách

Útulný rodinný Hotel U Zvonu *** v přiměřeně rušném horském městečku Vrchlabí obklopeném krásnými krkonošskými lesy nabízí jedinečnou atmosféru spojením obou těchto prostředí. Všechny pokoje i prostornější apartmány jsou vybaveny velkými pohodlnými postelemi, moderním nábytkem a doplňky, telefonem, TV/SAT, WiFi a dokonce i minibarem. Disponují samozřejmě i vlastním sociálním zařízením včetně fénu. Přivítá vás vždy vstřícný a ochotný personál.

Privátní wellness i večeře při svíčkách

V přízemí Hotelu U Zvonu *** je stejnojmenná kavárna, kde si vychutnáte nejen výbornou kávu a domácí dezerty. Připraveny zde pro vás budou každé ráno také bohaté snídaně formou bufetu a na večeře se můžete těšit do restaurace partnerského hotelu Gendorf vzdáleného jen 100 metrů od ubytování. Romantickou večeři si vychutnáte v restauraci Mincovna.

Po celodenní cyklistické nebo pěší túře po hřebenech Krkonošského národního parku, ale i pohodové procházce Vrchlabím nebo jeho nejbližším okolí určitě oceníte privátní vstup do wellness se saunou a vířivkou v Gendorfu i výraznou slevu na párovou relaxační masáž.

Hotel U Zvonu ***

Krkonošská 27, Vrchlabí
Česká republika

+420 733 323 339

info@hotelUZvonu.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:30
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
3,6 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Lanová dráha Sněžka

Pokud se vám nechce na túru, na vrchol nejvyšší české hory se můžete nechat vyvézt kabinkovou lanovkou z Pece pod Sněžkou. Na vrcholu najdete Polskou boudu s meteorologickou stanicí, rotundu sv. Vavřince a Českou poštovnu. Průměrná celoroční teplota se zde pak pohybuje pouze okolo 0,2 °C, tak se pořádně oblékněte. Lanovka je v provozu denně od 8:00 do 18:00 hodin v závislosti na počasí.

Mumlavský vodopád

Mumlavský vodopád najdete poblíž Harrachova. Jedná se o nejmohutnější krkonošský vodopád, který se s hukotem řítí po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Vodopády postupně vytvořily v žulové skále obří kotle, tzv. Čertova oka. Vodopády jsou dobře přístupné pěšky i na kole. Občerstvit se můžete v nedaleké Mumlavské boudě.