Vydejte se po stopách husitského hnutí do LH Hotel Dvořák Tábor **** Congress & Wellness v samotném centru jihočeského města Tábor. Pobyt s polopenzí ve vyhlášené restauraci a s wellness, nebo pivní koupelí užijí i nejnáročnější hosté.

O ubytování

LH Hotel Dvořák Tábor **** Congress & Wellness vznikl rozsáhlou rekonstrukcí historického pivovaru. A nachází se v uzavřeném areálu hradu Kotnov, takže budete mít ustláno přímo vedle Národní kulturní památky na jejichž seznamu Kotnov figuruje společně se sousední Bechyňskou bránou.

Kde budete spát?

Ubytování v jednom ze 72 dvoulůžkových pokojů Standard je navzdory svému pojmenování nadstandardní. Kromě velkých pohodlných postelí, šatní skříně, stolu s křeslem najdete na pokoji také satelitní televizi, WiFi připojení, telefon, trezor a koupelnu s toaletou a vanou, fénem a kvalitní kosmetikou.

Na čem si pochutnáte?

Polopenze, na kterou se můžete těšit po celou dobu pobytu, se pro vás stane díky zkušeným kuchařům gastronomickým zážitkem. V restauraci La Cave v prostorách bývalých ležáckých sklepů si nenechte ujít tématické gastroakce. Gurmánské speciality vytváří tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře s mnoha nejvyššími kuchařskými oceněními.

Tábor Tip na výlet

Žádné město není tak spojeno s husitským hnutím jako Tábor. Město bylo založeno husity v roce 1420 a sloužilo jako základna jejich vojsku. Dnes se můžete vydat na procházku historickým centrem a především na Žižkově náměstí obdivovat zdobené štíty měšťanských domů. Uprostřed náměstí se vyjímá renesanční kašna a pomník Jana Žižky z Trocnova. Táborská radnice patří k nejvýznamnějším památkám pozdní gotiky u nás.

Co navštívit v Táboře?

  • Podzemní chodby
  • ZOO Tábor
  • Muzeum čokolády a marcipánu
  • Nevynechejte ani botanickou zahradu, Husitské muzeum, věž Kotnov s přilehlou Bechyňskou bránou, Muzeum Lega nebo Rozhlednu Hýlačku.

K přírodním zajímavostem patří nádrž Jordán s Jordánským vodopádem a Geologická expozice Pod Klokoty

Více informací

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru si odpočinete v menším bazénu, finské sauně, nebo v unikátních pivních lázních během koupele s konzumací piva. Spojení Pivní lázně BBB a ovesného lože je originální chráněná procedura 4* LH Hotelu Dvořák Tábor.

LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness****

Hradební 3037, Tábor
Česká republika

381 212 221

recepce@lhdvoraktabor.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 50 Kč/noc (po slevě)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
0,9 km
Zastávka
0,2 km