LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness****

LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness****

Hradební 3037, Tábor
Česká republika

381 212 221

recepce@lhdvoraktabor.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 75 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
0,9 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

LH Hotel Dvořák Tábor **** Congress & Wellness vznikl rozsáhlou rekonstrukcí historického pivovaru. Nachází se v uzavřeném areálu hradu Kotnov, takže budete mít ustláno přímo vedle Národní kulturní památky, na jejichž seznamu Kotnov figuruje společně se sousední Bechyňskou bránou. Pro milovníky sportu je rájem nedaleký Sportareál Monínec (25 km), kde si v létě užijete spoustu zábavy při jízdě na kolech i koloběžkách, hraní tenisu či golfu, koupání na koupališti, při jízdě na koních a dalších aktivitách. V zimě zde tak funguje oblíbený ski areál. Hotel v roce 2021 získal v rámci Czech hotels Awards 1. místo jako regionální kongresový hotel a 2. místo jako regionální wellness hotel.

Kde budete spát?

Ubytování v jednom ze 72 dvoulůžkových pokojů Standard je navzdory svému pojmenování nadstandardní. Kromě velkých pohodlných postelí, šatní skříně, stolu s křeslem najdete na pokoji také satelitní televizi, WiFi připojení, telefon, trezor a koupelnu s toaletou a vanou, fénem a kvalitní kosmetikou.

Na čem si pochutnáte?

Polopenze, na kterou se můžete těšit po celou dobu pobytu, se pro vás stane díky zkušeným kuchařům gastronomickým zážitkem. V restauraci La Cave v prostorách bývalých ležáckých sklepů si nenechte ujít tématické gastroakce. Gurmánské speciality vytváří tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře s mnoha nejvyššími kuchařskými oceněními.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru si odpočinete v menším bazénu, finské sauně, nebo v unikátních pivních lázních během koupele s konzumací piva. Spojení Pivní lázně BBB a ovesného lože je originální chráněná procedura 4* LH Hotelu Dvořák Tábor.