Hradební 3037, Tábor
Česká republika

381 212 221

recepce@lhdvoraktabor.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 50 Kč/noc (po slevě)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
0,9 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

LH Hotel Dvořák Tábor **** Congress & Wellness vznikl rozsáhlou rekonstrukcí historického pivovaru. A nachází se v uzavřeném areálu hradu Kotnov, takže budete mít ustláno přímo vedle Národní kulturní památky na jejichž seznamu Kotnov figuruje společně se sousední Bechyňskou bránou. Hotel v roce 2021 získal v rámci Czech hotels Awards 1. místo jako regionální kongresový hotel a 2. místo jako regionální wellness hotel.

Kde budete spát?

Ubytování v jednom ze 72 dvoulůžkových pokojů Standard je navzdory svému pojmenování nadstandardní. Kromě velkých pohodlných postelí, šatní skříně, stolu s křeslem najdete na pokoji také satelitní televizi, WiFi připojení, telefon, trezor a koupelnu s toaletou a vanou, fénem a kvalitní kosmetikou.

Na čem si pochutnáte?

Polopenze, na kterou se můžete těšit po celou dobu pobytu, se pro vás stane díky zkušeným kuchařům gastronomickým zážitkem. V restauraci La Cave v prostorách bývalých ležáckých sklepů si nenechte ujít tématické gastroakce. Gurmánské speciality vytváří tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře s mnoha nejvyššími kuchařskými oceněními.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru si odpočinete v menším bazénu, finské sauně, nebo v unikátních pivních lázních během koupele s konzumací piva. Spojení Pivní lázně BBB a ovesného lože je originální chráněná procedura 4* LH Hotelu Dvořák Tábor.