Zavítejte za relaxací do Hotelu Flora *** v historické Olomouci. Ubytujete se v pěkných pokojích Comfort a užijete si hýčkání v sauně, při koupelích a masážích v lázních. Pochutnáte si na polopenzi v hotelové restauraci a k památkám a jiných zajímavostem dojdete pohodlně pěšky.

Ubytování v centru historické Olomouce

Hotel Flora *** najdete v parku v centru Olomouci, blízko Výstaviště Flora, kde se pravidelně koná oblíbená květinová výstava Flora Olomouc. Z výškové budovy hotelu budete mít krásný výhled do celého okolí a pěšky se z něj dostanete k historickým památkám i do skvělých restaurací.

Ubytováni budete v pohodlných pokojích typu Comfort, které se nachází ve 2. a 3. patře. Vybavené jsou manželskou postelí či dvěma oddělenými pokoji, TV, stolem a místem k posezení. Samozřejmostí je i pěkná světlá koupelna.

Bufetové snídaně i večeře výběrem ze tří jídel si vychutnáte v restauraci Hortenzie, kde pokrmy připravuje tým profesionálních kuchařů a cukrářů. Hotel je také dále vybavený kongresovými prostory, WiFi připojením a hlídaným parkovištěm pro 130 aut.

Regenerace a relax v lázních přímo v hotelu

Součástí hotelu jsou také Lázně Flora Olomouc, kam vyrazte za odpočinkem a užijte si hýčkání. Lázně zahrnují relaxační bazén, vířivku, finskou saunu, aroma páru a solární louku. Kromě toho si zde užijete i spoustu procedur, jako jsou koupele, masáže, zábaly nebo magnetoterapie.

Tipy na výlet

Olomouc

Olomouc je nejen živým studentským městem, ve kterém není nouze o skvělé kavárny, bary a restaurace. Naleznete zde nespočet památek a zajímavých míst, jako jsou kláštery a chrámy, vyhlídky, muzea i rozlehlé parky. Dominantou města je barokní sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, zapsaný od roku 2001 mezi památky UNESCO. S dětmi nevynechejte místní zoologickou zahradu na Svatém Kopečku, kde na vás čeká mimo jiné také průchod výběhem opic, obří akvárium nebo rozhledna. Na Svatém Kopečku, který se nachází asi 5 km od Olomouce, leží také nádherná Bazilika Panny Marie, která je vyhledávaným poutním místem.

Zoo Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc je otevřená již od roku 1956 a chová přes 390 druhů zvířat. K dispozici je šest pavilonů - jihoamerický pavilon, pavilon žiraf, opic, šelem, netopýrů a levhartů. Jsou tu i mořská akvária a safari. Děti si mohou některá zvířátka i pohladit, a to ve výběhu ovcí, koz a lam. Kromě zvířat je v Zoo také vyhlídková věž (32 metrů), ze které můžete pozorovat zvířata a také si užít parádní výhled na Olomouc.

Lom Luleč

Nezapomeňte navštívit zatopený kamenolom, který nabízí perfektní příležitost k letnímu koupání. Toto přírodní koupaliště nese název U Libuše. Jméno vzniklo podle dávných bájí o Lulči, které vypráví o kněžně Libuši, která na cestě Moravou napájela koně své družiny v lesním prameni s čistou pitnou vodou. Studánka měla být v místě dnešního koupaliště. Jak vlastně celá vodní plocha vznikla? V zavřeném kamenolomu začala náhle z hloubky 25 metrů tryskat voda takovým proudem, že za tři dny byl celý lom zatopen.

Hotel Flora ***

Krapkova 439/34, Olomouc
Česká republika

+420 702 003 963

balneoolomouc@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno