Odpočinek v luxusním wellness, ubytování v romantickém pokoji a potěšení na talíři, to vše vám zajistí Hotel Tommy *** v Náchodě. Prožijte krásnou odpočinkovou dovolenou nebo pobyt spojte s toulkami po Broumovsku, Adršpašsko-teplických skalách a Babiččině údolí.

Zámek Náchod Tip na výlet

Náchodský zámek je od poloviny 13. století nepřehlédnutelnou dominantou města. V zámeckém komplexu, jehož součástí je celkem 5 nádvoří, můžete projít hned několik prohlídkových okruhů zaměřených na reprezentační sály, věž nebo zámeckou kapli. Zajímavostí zámku je také rozlohou největší medvědinec v Čechách, kde žijí medvědi Ludvík a Dáša.

Wellness pobyt v elegantním prostředí

Navštivte Hotel Tommy *** v klidné části Náchoda, který je nazýván vstupní branou do CHKO Broumovsko. Víte, jaká jsou nejpopulárnější výletní místa Broumovska? Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny a Teplické skály.

Ve zrekonstruovaném rodinném Hotelu Tommy *** vás čekají elegantní interiéry a pohodlí 30 dvoulůžkových pokojů zařízených nábytkem v zámeckém stylu. K dalšímu vybavení pokojů patří LCD TV, psací stůl, telefon a vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. V hotelu se nachází výtah a v celé budově je zajištěn bezbariérový přístup.

V hotelové restauraci v historickém stylu se podávají snídaně a večeře formou bufetu, v poledne je k dispozici také denní menu. Ve vstupní hale hotelu najdete lobby bar, kde se můžete zastavit během dne zastavit na skleničku, kávu nebo dezert.

Naberte novou energii v bazénu a vířivce

To nejlepší z celé dovolené se ukrývá v hotelovém wellness. Těšte se na krytý bazén s protiproudem, vířivou vanu whirlpool s teplotou vody až 33 °C a infra kabinu. Další hýčkání vám poskytne hydromasážní vana v soukromé zóně wellness. Další wellness služby můžete dokoupit se slevou.

Možností výletů je v okolí spousta. Zajeďte si do Adršpašsko-teplických skal, do Ratibořic, navštivte Broumovský klášter nebo polské lázeňské město Kudowa Zdrój. I samotný Náchod má co nabídnout, vydejte se na zámek nebo po stopách Aloise Jiráska.

Hotel Tommy ***

Kaštanová 205, Náchod-Babí
Česká republika

+420 491 452 452

info@hotel-tommy.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:30
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
25 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od lázní
9,4 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Pevnost Dobrošov

Navštivte dělostřelecké tvrze a bunkry v okolí Náchoda a přeneste se do roků 1935 - 1938, kdy byly narychlo budovány. Největší z nich je pevnost Dobrošov, která měla krýt celé náchodské údolí. Součástí prohlídky je také průchod několika set metrovým tunelem spojujícím jednotlivé objekty. Naučná stezka vás pak proveden nedalekou linií izolovaných opevnění Polsko, Hrobka, Jirásek, Lom, Březinka a další.

Babiččino údolí v Ratibořicích

Přeneste se do románu Boženy Němcové. V nádherném Babiččině údolí najdete všechna místa, kde se děj odehrává. Na začátku údolí navštivte sousoší dětí a babičky, pokračovat můžete po na Ratibořický zámek k paní kněžně, nebo k roubené chalupě Staré bělidlo. Nechybí také Viktorčin splav, který ale dnes najdeme už jen v novodobé betonové podobě. Údolím vás provede také naučná stezka.

Teplické skály

Skalní město Teplické skály má pro své návštěvníky připraveno mnoho zajímavostí. Masivní skalní stěny nabízí jeskyně, úzká údolí i labyrinty, nebo také místo zvané Sibiř, kde najdete v úzkých kaňonech sníh i v létě. Turistický okruh dlouhý 6 km zajistí návštěvníkům magický zážitek spojen s trochou toho adrenalinu při některých výstupech i zajímavosti na informačních tabulích. Největšími a nejznámějšími útvary, které se tyčí až do výšky 70 m, jsou Skalní koruna a Chrámové a Martinské stěny.