Hotel Tommy ***

Hotel Tommy ***

Kaštanová 205, Náchod-Babí
Česká republika

+420 491 452 452

info@hotel-tommy.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 600 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 25 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od lázní
9,4 km
Zastávka
100 m

O ubytování

Navštivte Hotel Tommy *** v klidné části Náchoda, který je nazýván vstupní branou do CHKO Broumovsko. Víte, jaká jsou nejpopulárnější výletní místa Broumovska? Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny a Teplické skály. Během pobytu v zimě můžete vyrazit na lyže do skiareálů v Olešnici v Orlických horách (16 km) nebo v polském Zielenieci (24 km). Na mnoha upravovaných běžeckých trasách je možné překrásnou přírodu Broumovska objevovat také na běžkách.

Kde budete spát?

Čekají vás elegantní interiéry a pohodlí 30 dvoulůžkových pokojů zařízených nábytkem v zámeckém stylu. K dalšímu vybavení pokojů patří LCD televize, psací stůl, telefon a vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC.

Na čem si pochutnáte?

V samoobslužné restauraci Violla, která je vybavena v historickém stylu, se podávají snídaně a večeře, a to včetně točených nápojů. Ve vstupní hale hotelu najdete samoobslužný lobby bar, kde si můžete připravit výbornou kávu, načepovat pivo, nalít moravské víno, ale také ochutnat skvělé dezerty či popcorn.

Kde budete relaxovat?

To nejlepší z celé dovolené se ukrývá v hotelovém wellness centru. Těšte se na krytý bazén s protiproudem, vířivku s teplotou vody až 33 °C. Další hýčkání vám nabízejí soukromé zóny pro dva ANGEL, BUDDHA s hydromasážní vanou, finskou saunou a vyhřívanými lehátkynebo venkovní zóna BELLA VISTA na střeše hotelu .