Hotel Tommy ***

Hotel Tommy ***

Kaštanová 205, Náchod-Babí
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
za 600 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 25 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od lázní
9,4 km
Zastávka
100 m

O ubytování

Navštivte Hotel Tommy *** v klidné části Náchoda, který je nazýván vstupní branou do CHKO Broumovsko. Víte, jaká jsou nejpopulárnější výletní místa Broumovska? Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny a Teplické skály. Během pobytu v zimě můžete vyrazit na lyže do skiareálů v Olešnici v Orlických horách (16 km) nebo v polském Zielenieci (24 km). Na mnoha upravovaných běžeckých trasách je možné překrásnou přírodu Broumovska objevovat také na běžkách.

Kde budete spát?

Pokoje Economy jsou vybaveny pohodlným manželským lůžkem, psacím stolem s taburetkou, WiFi připojením, LCD televizí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Velikostně se jedná o nejmenší pokoje, které najdete ve 2. patře, nabízí výhled do vsi.

Pokoje Superior jsou vybaveny totožně, jsou však velmi prostorné a navíc mají konferenční stolek s křesílky a nabízí možnost přistýlky. Výhled odtud budete mít do krajiny, anebo budete mít pokoj se střešními okny. Tyto pokoje najdete ve 2. a 3. patře.

Na čem si pochutnáte?

V samoobslužné restauraci Violla, která je vybavena v historickém stylu, se podávají snídaně, a to včetně točených nápojů. Ve vstupní hale hotelu najdete samoobslužný lobby bar, kde si můžete připravit výbornou kávu, načepovat pivo Budvar 33, nalít moravské víno Hrabal z Velkých Bílovic, ale i nealko nápoje, anebo si vzít lehké teplé i studené občerstvení (pizza, sendviče, dezerty nebo třeba popcorn). Samoobslužný bar a Luissa Café můžete navštívit po celý den až do 22:00 hodin.

Kde budete relaxovat?

To nejlepší z celé dovolené se ukrývá v hotelovém wellness centru. Těšte se na krytý bazén s protiproudem a vířivou vanu.

Další hýčkání vám nabízejí soukromé zóny „ANGEL“ a „BUDDHA“ s hydromasážní vanou a finskou saunou, dále „LION“ s vonnou koupelí v Deluxe vaně a parními aroma lázněmi nebo nevšední venkovní zónu „BELLA VISTA“ na střeše hotelu s vířivou vanou, prosklenou finskou saunou a výhledem do krajiny

Tipy na výlet

Adršpach
Adršpach
Adršpašské skály
Adršpašské skály
Adršpašské vodopády
Adršpašské vodopády