Kam do Krkonoš, abyste toho viděli co nejvíc? Ubytujte se v Hotelu Tetřívek v Peci pod Sněžkou a budete to mít kousek k lanovce na Sněžku a k mnoha dalším atrakcím. V ceně pobytu máte také polopenzi.

Rozhledna Černá hora Tip na výlet

Rozhlednu s příznačným názvem Panorama, ze které máte výhled třeba až na Praděd nebo hrad Bezděz, najdete na Černé Hoře ve výšce 1 289 m n. m. Na rozhlednu si můžete vyjít cca 5 kilometrovou túrou z Jánských Lázní nebo z Pece pod Sněžkou. Na vrchol vás ale vyveze také kabinková lanovka, která je v provozu celoročně. Dalším cílem pak může být například 3,5 km dlouhá naučná stezka okolo Černohorského rašeliniště až k další vyhlídkové věži.

Pobyt v útulném hotelu v Peci pod Sněžkou

Hotel Tetřívek se nachází v oblíbeném krkonošském středisku Pec pod Sněžkou. Čekají váš útulné dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, na pokoj je možné umístit také satelitní TV.

Polopenze se podává v hotelové restauraci, těšte se na snídaně formou bufetu a večeře s výběrem ze dvou až tří hotových jídel. Restaurace disponuje krbem, letní terasou a WiFi připojením.

Vyžití a výlety v okolí

Samotné středisko Pec pod Sněžkou nabízí vyžití například v lanovém parku či na bobové dráze Relaxparku, na bowlingu nebo v malé ZOO Kolínská Bouda. Vydejte se na také Stezku korunami stromů Krkonoše v Jánských Lázní nebo rovnou na Sněžku. K lanovce na Sněžku to máte jen asi 2 kilometry.

Hotel Tetřívek

Velká Úpa 158, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 499 736 242

hotel.tetrivek@tiscali.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,2 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Pec pod Sněžkou

Dnešní známé horské středisko pod nejvyšší českou horou vzniklo původně jako hornická osada pro těžbu kovů. V Peci pod Sněžkou na vás dnes čekají úchvatná panoramata okolních hor, ale také nespočet možností pro aktivní trávení volného času a relaxace. Kromě zimních radovánek všeho druhu a prosluněných letních túr, se zde můžete těšit na bobovou dráhu, relax park a lanový park plný zábavy i adrenalinu nebo jumpark.

Krkonošský národní park

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Česká poštovna na Sněžce

Česká Poštovna na vrcholu naší nejvyšší hory Sněžky (1 603 m n. m.) je jednoznačně nejvýše umístěnou stavbou u nás. Využijte tedy unikátní příležitosti a pošlete třeba pohled nebo dopis z tohoto místa. Po výšlapu se můžete těšit také na občerstvení a především vyhlídkovou terasu na střeše poštovny s nádherným výhledem do Čech i Polska. Poštovní směrovací číslo Sněžky je 542 91.