Kam do Krkonoš, abyste toho viděli co nejvíc? Ubytujte se v Hotelu Tetřívek a Penzion Jesenka v Peci pod Sněžkou a budete to mít kousek k lanovce na Sněžku a k mnoha dalším atrakcím. V ceně pobytu máte také polopenzi.

Pobyt v útulném hotelu v Peci pod Sněžkou

Hotel Tetřívek a Penzion Jesenka se nachází v oblíbeném krkonošském středisku Pec pod Sněžkou. Zařízení se skládá ze dvou samostatných objektů vzdálených asi 100 metrů od sebe. Ubytování vás čeká v Penzionu Jesenka, ale do restaurace Hotelu Tetřívek to nebudete mít daleko.

Čekají váš útulné dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, na pokoj je možné umístit také satelitní TV.

Polopenze se podává v Hotelu Tetřívek, těšte se na snídaně formou bufetu a večeře s výběrem ze dvou až tří hotových jídel. Restaurace disponuje krbem, letní terasou a WiFi připojením.

Vyžití a výlety v okolí

Samotné středisko Pec pod Sněžkou nabízí vyžití například v lanovém parku či na bobové dráze Relaxparku, na bowlingu nebo v malé ZOO Kolínská Bouda. Vydejte se na také Stezku korunami stromů Krkonoše v Jánských Lázní nebo rovnou na Sněžku. K lanovce na Sněžku to máte jen asi 2 kilometry.

Tipy na výlet

Ski resort Černá Hora - Pec

Užijte si největší lyžařský resort na českých horách, který se svými 41 km nemá konkurenci. Lyžařský areál v Peci pod Snežkou vám nabídne 12 km sjezdovek a navíc je speciální rolbou SkiTour přímo propojen s Janskými Lázněmi, kde můžete využít jednotný skipas. Díky rozmanitosti jednotlivých sjezdovek si zde přijde na své opravdu každý. Těšit se můžete také na funpark, největší snowpark i nejdelší večerní lyžování v Česku.

Ski resort Černá hora - Janské Lázně

Ski areál v Jánských Lázní je součástí největšího ski resortu v Česku a za pomoci rolby Skitour můžete přejet přímo do areálu Pece pod Sněžkou, kde vám také platí skipas. Čeká zde na vás jediná osmimístná kabinková lanovka v ČR a sjezdové tratě všech obtížností. Okolí nabízí také mnoho kilometrů upravovaných bežeckých tratí nebo unikátní 3,5 km dlouhou sáňkařskou dráhu.

Lyžařský areál Černý Důl

Areál Černý Důl je součástí Ski resortu Černá hora a také skvělou volbou pro rodinné lyžování a začátečníky. Čekají vás zde bezpečné široké sjezdovky s novou čtyřsedačkovou odpojitelnou lanovkou, dětský vlek a třeba i měření rychlosti Top speed. Díky jednotnému skipasu můžete využít skibusové dopravy mezi středisky a jet si zalyžovat třeba do Pece nebo Jánských lázní.

Hotel Tetřívek a Penzion Jesenka

Velká Úpa 158, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 499 736 242

hotel.tetrivek@tiscali.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
3,86/5
Celkem 7 hodnocení