Vydejte se na dovolenou do jižních Čech. Na okraji Českých Budějovic si dopřejete si oddych v Penzionu Relax Martina ***. Čeká vás hodina ve vířivce a sauně, bazén i vynikající polopenze. V okolí navíc najdete krásné památky UNESCO.

O ubytování

Penzion Relax Martina *** najdete v malebném prostředí na okraji Českých Budějovic. Poznejte krásy tohoto města, anebo se vydejte na výlet do ZOO Dvorec (20 km), Českého Krumlova (21 km), Blanského lesa (21 km) nebo do Třeboně (28 km). Pobyt v zimě si můžete zpestřit lyžováním ve skiareálu Dubičné (10 km).

Kde budete spát?

Apartmány o rozloze 50 – 70 m² mají samostatnou plně vybavenou kuchyň (varná deska, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba), venkovní terasu pro příjemné posezení a nechybí ani TV/SAT, rádio, WiFi a vlastní sociální zařízení. Z apartmánů máte výhled buď do zahrady nebo okolní krajiny a na horu Kleť.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně a večeře formou bufetu si vychutnáte v hotelové restauraci.

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem zamiřte do hotelového wellness centra s vířivkou, finskou saunou, infra saunou, relaxační zónou a rotopedy. K dispozici je také venkovní bazén. Užít si můžete jednu z masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je k dispozici venkovní dětské hřiště s pískovištěm a hračkami, ale také trampolína.

Penzion Relax Martina ***

Plavská 40 , České Budějovice
Česká republika

+(420) 607 867 810

info@penzionrelaxmartina.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
50 km
Sjezdovka
10 km

Tipy na výlet

CHKO Třeboňsko Tip na výlet

Navštivte jednu z mála chráněných oblastí rozkládajících se na velké ploše (až 700 km²) v rovinatém terénu. V CHKO Třeboňsko se vám naskytne výjimečný pohled na bohatá stanoviště, rozsáhlé jehličnaté a listnaté lesy, zbytky lužních lesů či mokřadní louky. Hlavně ale spatříte velké plochy cenných rybníků a rašelinišť, které oblast proslavily. Pestré prostředí souvisí také s druhovou rozmanitostí rostlin a živočichů, mezi kterými vynikají obzvláště ptáci - v CHKO Třeboňsko můžete pozorovat více než 280 druhů opeřenců.

Vydejte se do přírodní rezervace Červené Blato, kterou prozkoumáte díky stejnojmenné naučné stezce. Národní přírodní rezervace Velký a Malý Tisý je ideální pro pozorování vodního ptactva a v Národní přírodní rezervaci Ruda najdete rozsáhlé rašeliniště s početnými prameništi.

Více informací
Jindřichův Hradec
České Budějovice
Třeboň