Zázemí pro pobyt i rodinnou dovolenou

Parkhotel Harrachov *** stojí v klidné části Harrachova zvané Rýžoviště, nabízí pohodlné ubytování, restauraci a výhled na Čertovu horu.

K dispozici je celkem 51 pokojů a apartmánů, část z nich má balkón s výhledem do krajiny. Každý pokoj má TV, vlastní sociální zařízení a WiFi připojení.

V hotelové restauraci se podávají snídaně a večeře formou bufetu, těšte se také na all inclusive nápoje během večeře. Využívat dále můžete denní bar, lobby bar a slunečnou terasu. Pro děti je připravený dětský koutek s kreslírnou, za hezkého počasí pak také dětské hřiště s trampolínou a houpačkami.

Vyžití na hotelu i v krkonošské přírodě

Na hotelu se zabavíte při hraní stolních her, kulečníku či stolního tenisu. V nabídce je ale i wellness zázemí se saunou a infrasaunou a možnost masáží, pro sportovce je tu možnost zapůjčení kol, koloběžek či trenkingových holí.

Harrachov je oblíbený turistický cíl a v jeho okolí najdete spoustu přírodních a kulturních zajímavostí. Navštivte například Mumlavský vodopád asi 20 minut od hotelu, nejstarší funkční sklárnu v Čechách nebo využijte řadu turistických stezek, která vás dovedou i do Polska.

Tipy na výlet

Mumlavský vodopád

Mumlavský vodopád najdete poblíž Harrachova. Jedná se o nejmohutnější krkonošský vodopád, který se s hukotem řítí po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Vodopády postupně vytvořily v žulové skále obří kotle, tzv. Čertova oka. Vodopády jsou dobře přístupné pěšky i na kole. Občerstvit se můžete v nedaleké Mumlavské boudě.

Harrachov

Harrachov je kulturním i sportovním centrem západních Krkonoš. Navštívit zde můžete jednu z nejstarších skláren u nás s názvem Novosad, Hornické muzeum s prohlídkou těžební štoly nebo 1 000 metrů dlouhou bobovou dráhu. Harrachov je také známým místem skokanských soutěží a nabízí ideální podmínky pro běžkaře v zimě a přes léto pro turistiku všech stupňů náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v provozu po celý rok.

Bikepark Rokytnice

Jste vášnivými cyklisty? Pak si nenechte ujít zábavu pro celou rodinu, Bikepark Rock-It-Nice, který využívá svahů a lanovky střediska Horní Domky. Čeká vás zde 7 km tratí s různými obtížnostmi od těch pro zkušené jezdce až po nenáročné rodinné trasy. Bike park je určen pro cyklisty od 5 do 80 let a jeho součástí je samozřejmě také půjčovna kol a vybavení.

Parkhotel Harrachov ***

Rýžoviště 485, Harrachov
Česká republika

+420 481 529 395

rezervace@park-hotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno