Pobyt pro odbourání stresu i zdravotních obtíží

Rádi byste unikli stresu a dopřáli si relaxaci v lázních? Navštivte Euforia Lázně ve Valašském Meziříčí, kde vám pomocí detoxikačních terapií, koupelí a zábalů povzbudí imunitu a navodí pocit příjemného uvolnění po celém těle.

Lázeňský personál přistupuje ke každému hostu naprosto individuálně, na detoxikaci vás nejdříve připraví a vše vám vysvětlí. Stejně tak na závěr pobytu společně zhodnotíte účinky procedur a pobavíte se o možnostech domácí péče, aby vám pocit zdraví a uvolnění vydržel co možná nejdéle.


Můžete si vybrat, jestli si odpočinek v lázních užijete sami nebo ve dvou. V nabídce je jednodenní varianta bez ubytování i dvoudenní intenzivní péče s ubytováním a polopenzí.


Léčebné terapie a procedury

Euforia Lázně se zaměřují na terapii Tarani, která spočívá v absolvování detoxikačních procedur a následném užívání bylinných kapslí a dodržování domácí péče v podobě koupelí, zábalů a vhodného stravování. Terapie Tarani je vhodná při potížích pohybového aparátu, nervového systému, trávicí soustavy nebo i imunitního a endokrinního systému. Pomůže vám ale také od negativních emocí a stresu.

Tipy na výlet

Ski resort Troják

Skiareál Troják (583 m.n.m) leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín. Hostýnské vrchy patří k oblastem frekventovaně využívaným na běžkování, sjezdové lyžování či zimní turistiku. Středisko Troják má od poloviny prosince do poloviny března zpravidla dobré sněhové podmínky. V provozu jsou dva lyžařské vleky Tatrapoma a tři dětské lanové vleky. Středisko poskytuje služby jako je lyžařská a snowboardová škola, půjčovna vybavení a dětských sněžných skútrů, skútr taxi a další. Zákazníci mohou v areálu parkovat zdarma.

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutečnou perlou Valašska i Beskyd. Největší zajímavostí města je Valašské muzeum v přírodě, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet, jak vypadal život na venkově v minulých stoletích. Kromě prohlídky areálu vás čeká také mnoho vystoupení, řemeslných jarmarků a dalších akcí. V Rožnově najdete také pivní lázně, zábavní park a další zajímavosti.

Valašsko

Málokterá oblast je tak dobře známá pro své tradice, folklór a bohatý kulturní život, jako Valašsko na východě Moravy. Ať už vás zajímá lidová architektura, krásná příroda, hrady, zámky a muzea nebo chcete prostě zažít valašskou atmosféru, míst k navštívení naleznete nespočet. Vrcholky Beskyd stojí nad jednou z kulturně nejpestřejších oblastí naší republiky.

Euforia Lázně

Na Potůčkách 537/5, Valašské Meziříčí
Česká republika

+420 777 737 555

info@euforiastudio.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno