Děti si užijí zábavu v dětském koutku. Pokud by vám nestačil hotelový bazén, na výlet za koupáním si s celou rodinou zajeďte do nedalekého Žamberka.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivo H.)

Naprosto vynikající. Vše dle kupónu. Služby výborné. Personál strašně ochotný a přívětivý.

Vynikající (Veronika H.)

Pobyt jsme si neskutečně užili. Naštěstí jsme zvolili ubytování z neděle na úterý, takže nás v noci budilo jen naše vlastní chrápání a většinu času jsme si užívali soukromé wellness. Kuchař svou práci umí, vše nám chutnalo (svíčková byla vynikající a bylo jí tolik, že jsme pak v bazénu šli málem rovnou ke dnu :-). Veliké díky masérům, společnou masáž jsme si užili a naše záda na ně dlouho vzpomínala.

Vynikající (Ivana Kašparová K.)

Vše bylo super. Velký apartmán, skvělé jídlo, příjemná obsluha. Jediné malé mínus málo teplá vířivka.

Vynikající (Aneta J.)

Prostředí hotelu velice pěkné a čisté, personál velmi ochotný, strava vynikající, wellness super. Vše proběhlo tak jak mělo, spokojenost nadevše. Na výletě jsme byli na pevnosti Hanička.

Vynikající (Kateřina J.)

Byli jsme velmi spokojeni, jen vířivka by mohla být větší. Jedna vířivka pro 3 osoby je pro celý komplex málo. Strava i personál vynikajicí.

Vynikající (JOSEF Z.)

Prostředí Hotelu je velmi pěkné měli jsme všechno na co jsme měli nárok jídlo na 1 wellness taky super personál hodný.

Vynikající (Iveta T.)

Vše bylo super, pěkný čistý pokoj. Velmi příjemný a ochotný personál i pan recepční. Vynikající strava a užili jsme si i pobyt ve wellnessu. S tipy na výlety ochotně pořadí recepční. je tam mnoho turlstických tras.

Skvělé (josef Z.)

Byly jsme spokojeni jak s personálem tak i hotelem jen nás trochu zamrzela vířivka byla jen pro 3 dospělé ale nevadilo to byly jsme tam skoro vždy samy.

Skvělé (Veronika K.)

Prostředí hotelu a okolí se nám líbilo, akorát dojem a klid trochu narušovala okolní probíhající výstavba nových apartmánů. Personál hotelu byl velice ochotný a milý. Se stravou jsme byli dvakrát velice spokojeni, jedenkrát to nebylo podle naší chuti. Wellness Ok. Pokoje prostorné dle popisu, akorát manželovi přišly tvrdé matrace a hůře se mu kvůli tomu spalo.

Skvělé (Jiří P.)

Velmi ochotný personál, prostorné pokoje, bohatá snídaně, strava dobrá. Služby odpovídaly popisu. Dosti vysoká cena vzhledem k nabízeným službám. Možnost využití bazénu pouze od 10 do 21hod, sauna až od 16hod. Při víkendovém pobytu a opuštění hotelu poslední den do 10hod se nám to zdálo málo. V hotelu bylo všude čisto, ale překvapilo nás, že jsme v restauraci museli koukat na popadaný hmyz na parapetech, dosti to kazilo dojem a chuť k jídlu. Stačilo by aspoň jednou denně setřít. Jinak bylo vše v pořádku. O možnosti masaží jsme se dozvěděli až z hotelového prospektu, na stránkách tato informace chybí, což je možná škoda.